önemli..!! Karar Vermemde Yardimci Olurmusunuz??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan lepo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HANGİSİNİ SEÇERDİNİZ...??

• 1.3 CDTI YENİ CORSA ESSENTIA(konfort paket)

Oy: 11 32.4%
  • 1.4 YENİ CORSA NJOY

Oy: 23 67.6%

• Kullanılan toplam oy
    34
lpg yi düşünürsek benzinli diyorum :)

ama biraz daha fark verip njoy cdti da alınabilir

essensita ya sonra pişmn oluyo insan bir njoy sahibiyle araçları yanyana koyup kıyaslayınca

arkadaslar ben bu benzinle dizel arasındaki fark karsılastırmalarını anlamıyorum...tamam aynı fıyat oldu nerdeyse ama biriyle 1 depoyla 500-550 km yapıyorsun biriyle 750-800 şehir içi ortalamaları hemde...??? eee fark burda işte bırakın litre fiyatını km farkını göz önüne alalım...
bide oy verinde bakalım hangisi :)
yalnız arkadaşım olay sadece km yakıtıyla bitmiyo. peki bakımı nasıl yapcan. bi mazotun kötü olsun bak noluyo. enjektörleri sök değiştir bide pompaya girdin mi 1,5-2 milyar. ama benzinlide böyle bi sıkıntın yok. daha doğrusu oran daha az.

dizel hikaye 2.50 ykr bile olsa karlı değil eğer uzun dönem kullanacaksan kesinlikle benzinli al belli bir km yi devirdikten sonra pompasına enjektörlerine turbosuna bakım yapılması lazım tonla para benzinliyle arasındaki farkı rahat rahat kapatıyo heleki kötü mazot denk gelirse işin ayaz

hangi fark???? 700 ytl lik farkımı kapatıcak..fark yok arada zaten bunun ıcın kafam karıstı...fark olsa direk benzinli alıcam...

lpg yi düşünürsek benzinli diyorum :)

ama biraz daha fark verip njoy cdti da alınabilir

essensita ya sonra pişmn oluyo insan bir njoy sahibiyle araçları yanyana koyup kıyaslayınca

yanyana koyunca sadece jant ve sis farkı var....jantıda kendı zevkın dogrultusunda taktırma ımkanım var...

bence sen benzinliye karar kılmışsın. başka fikirler alıp kafanı karıştırma bence :)

bence sen benzinliye karar kılmışsın. başka fikirler alıp kafanı karıştırma bence :)
kadir dogru dıyosun hiç dizellik sürücü değilim..yani en azından şimdiki iş hayatım ve yaşantım sürdüğü sürece...zaten benım düşündüğüm benzindi fakat az bi para farkı olması beni düşündürüyo...zaten dizeli aklıma sokanda bayideki satış danışmanı.gerçi kendisi arkadaşımın kız arkadaşı ve kendıde benzinli kullanıyo 1.2 yerinde olsam dizel alır 800 km giderim diyo..

Mazot filitresi 150ytl civarında sanırım :D Bizdede Corsa d cdti var 90 hp. çok güzel gidiyor ama benzinlisi daha güzel gidiyor. . ve donanım farkı araca binince göze batıyor ben olsam esentia almam. yani 1.3 alacağım dersen biraz daha kasıp enjoy spor paket almanı tavsiye ederim

Geri