önemli..!! Karar Vermemde Yardimci Olurmusunuz??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan lepo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HANGİSİNİ SEÇERDİNİZ...??

• 1.3 CDTI YENİ CORSA ESSENTIA(konfort paket)

Oy: 11 32.4%
  • 1.4 YENİ CORSA NJOY

Oy: 23 67.6%

• Kullanılan toplam oy
    34
kesinlikle enjoy spor paketli benzinli 1.4 ama yol bilgisayarı yine yok oda ayrı.dizelin km arttıkça bakım maliyeti uçuyo

valla dizele dogru kaymıstım ama ıyıce kafam karıstı sımdıde benzınlı dıyorum...cıkamıcam işin içinden..teşekkürler yorumlar için....peki 1.4 kullanan varmı...yakıt tüketimi hakkında bilgi verebilecek olan varmı???

Son düzenleme:
başka bir önerme istemiyorsun ama bana kalırsada benzinli astra enjoy al garantisi bitene kadar bin güzelce sonrasında lpg taktır devam et.

corsa cdti diyorum ben çok memnunum benzinliye arasında 250 km rahat oynuyoru şehir içi kullanımlarımda nezaman mazot aldığımı unutuyorum kesinlikle disel bakımlarına gelince 50000 km bakımını 350 ytl ye yaptırdım

34dybn6.jpg

bencede 1,4 n-joy daha iyi çünkü benzin ile dizel arasında fark kalmadı hemde dizelin bakımları daha masraflı...

bugun opel bayiinde ustalar ve danışmanlar çok km yapmayacagım için kesinlikle 1.2 njoy sport paket al dediler...bunu opeldekiler soyledi dizel ile aynı gibi dediler...ve corsalarda satımı en kolay olanı dediler...ama bana 1.2 hıç sıcak gelmıyo yani 1.4 njoy sport paket alıcam galiba..ve buna yönelmemdeki faktorlerden biride bu forumu actıktan sonra gece ortakoye indim ve yanımda çok yeni bi astra vardı ve dizel oldugu cıkardıgı sesten cok rahat belli oluıyodu..yani beklediğimden cok ses cıkarıyo...ve ben arabadan cok fazla keyıf almayı isteyen biriyim(imkanlar dogruktusunda) bunun için donanımlı ve benzinli bi corsa sanırım bana daha cok keyıf vericek...

en basta aradaki farklar ve detaylar cok yok dedim ama ben yolcu koltugu altındakı cekmecesi bile olsun ıstıryrum :D sanırım ilk araba heyecanı...

1.4 benzinli ve donanımlı galiba yaaaa .....;).....da renk ???? :D

1.4 benzinli njoy iyi bir şeçim olur bencede.renk konusunda kırmızı bnm çok hoşuma gidiyo

Geri