Opachi Team! Tüm Opachi'ler Burada!

+1 ama...

hepsiburada.com' Alıntı:
Arkadaşlar ben de bu ürünü motorsikletime taktım yer olark küçük motorsikletlere sığıyor yani ama bu ürünü aldıktan sonra kornaya uzun süre basmamanız lazım :) çok çabuk ısınıyor yaklaşık 2-3 dakika basınca yaklaşık bir 10 dakika soğumasını beklemeniz gerekiyor bence biraz daha pahalı olanı tercih etmelisiniz onlarda bu kadar değil en azından :)

Kalın yazılı sebepten dolayı biz daha iyisini tercih etmeliyiz. Çünkü taktırınca biliyorum ki hepimiz aynı anda uzun uzun basacağız hevesimizi alana kadar bir süre :D

bu nasil calior dalidili mi:D

LSD Kapı kullanan birisinin arabasında görmek istiyorum. Açılıp kapanma şeklini. Bana yardımcı olun. Kendim takacağım...

kahraman vazgec lsd kapi isinden. benim okulda bi arkadas yaptirdi inip binmesi cok dert ya. benim arkadasin boyu 1.70 ve yeni kasa honda civic e zor biniyo adam :)

Son düzenleme:
kahraman vazgec lsd kapi isinden. benim okulda bi arkadas yaptirdi inip binmesi cok dert la. benim arkadasin boyu 1.70 ve yeni kasa honda civic e zor biniyo adam :)

Ya işte denemek idtiyorum. Yaptıran birinin arabasında bakmam lazım. Birçok çeşit var. Açıları farklı olanlar var. Normal kapı gibi açılıyor 30-40cm , sonra yukarı kalkıyor. Onlar iyi mesela. Ama işte bindikten sonra aşağı indirmek sıkıntı olur mu bilmiyorum. Kafam çok karışık. Zaten kendim takmayı düşünüyorum bir de, bu sebepten kafam daha da karışık :D

Kalın yazılı sebepten dolayı biz daha iyisini tercih etmeliyiz. Çünkü taktırınca biliyorum ki hepimiz aynı anda uzun uzun basacağız hevesimizi alana kadar bir süre :D[/QUOTE]

İnsan bi danışır büyüğüne beyler ben corsa da bu kornadan tam 3 tane yaktım.En kalitelisi yanmıyor diyenin aklını karışlarım.
Kornanın pis huyları:
1-Korna öyle biryere monte edilmeli ki içine girecek 1 damla su bile sesini bozuyor.
2-Uzun zaman (10-15 saniye) basılı tuttuğunda yenisini alman için sebebin olcak.
3-Bu korna kış hava şartlarından en çok etkilenen 2. korna içindeki sarımlar okadar ince ki kışın donduğu anda sen direksiyondan tetikliyosun ve sarım kopuyor.
4-Su almaması için motorun yanına monte ettiğinde dışarıya giden sesten daha çok içerde hissediyorsun(bir çeşit tatmin olma duygusu)

Eğer bu şartları ezip geçiorsanız bende 2 tane yan yana takmazsam 3 olsun:D

ozaman aksam bulusalım:D

Geri