Opc-line plastik ek alımı kayıt

Triajans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.triajans.com
Merhaba

Başka bir listeyede ön ek için yazıldık ama bir icraat olmadı plastik parçalar tabiki ilk tercihim fiyatıda benim için beğendiğim parçalar olursa sorun değil. Benim arabaya ön ek-spoiler-arka ek -yan maşpiyel lazım şuanda belki orjinal mercekli farda olabilir.

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla ben 300-400 fazla weririm sorunsuz binerim yarın öbür gün asırı sıcaklarda soguklarda fiberlerinizin boyaları dökülürse sasırmayın bana öyle söyledi kaportacı ustam.İsteyen istediğini yaptırsın.Ayrıca ön tampon plastik arka tampon fiber mi olur.Maslak sanayi işi yapmayın allah askına.Park halindeyken arac sürterse napıcaksınız peki?3-5 hesabını yapacaz da akıllı bir sekilde yapacaz.Siz olaya parayı verirken az verelim diye bakıyorsunuz sonra her sürtmeye tamirciye gitmeyi göze alıyorsanız eyw.Yada ben kaportacıyım bozulursa ben yaparım diyorsanız yine eyw.İsteyen istediğini yaptırsın ben bişey demiyorum ama su işi ciddi anlamda kafasına koyan yok mu benim gibi?Foruma bakacak olursak herkes ön ek istiyo ama iş almaya gelince kimse yok.4-5 kisi olalım yine gidelim adamın kapısına pazarlık yapalım

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
konuştuğunuz bu tamponları yapıcak olan yerin adı nedir bu arada

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben yaptırmak için mayıs sonunu haziran başını daha doğrusu yayları takmayı beklemek zorundayım. Araç çok fazla düşerse ekleri takmaya gerek yok kırmayalım 2 de 1

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
ya arkadaşlar ön ek olacaksa bende alırım ancak spoilerdir arkadır yandır bunlar darbe gören parçalar değil yani korkmanıza gerek yok fiber alabilirsiniz önceki aracımda fiber marşbiyel vardı ve hiçbir şey olmadı hemde yerde gidiyorduk isteyen olursa foto koyarım siteye

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum güzel söylüyosun yani benimde bosuna plastiğe o kadar verecek param yok ama su var ki gecen cafede oturuyorum bir arac bi yerlerde park yapılmaması için olan taslara sürttü ve plastik oldugu için esnedi ve içimden dedim ki iyi ki plastikmiş yoksa adamın tampon dönücem diye catlayacaktı sonra ugras dur.Cok dikkat etmen gerekiyo ki istanbul da bu olay zor.Sen sürtmesen park halinde baskası sürtüyo girip cıkarken

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra için nedense her yer fiyat olarak uçuyor. sanki ferrari ye biniyoruz. Ankara'da e90 kasa coupe ların bile plastik body kiti Bin TL, Honda mugen plastik kit 900TL. Astra için var mı diyorum yok deniliyor, yapın diyorum 1,5 u geçer diyolar. Ne arabaymış bizimkisi de yaw