opel araç kolay satılır mı?

her maLın alıcısı vardır bence biraz şans meselesi...

Kör atın kör alıcısı olur derler. Bence satılmayan araba olmaz . sadece fiyatında biraz fedekarlık gerekebilir.

bu yıl arkadaşa araba ararken benim astrayla geziyorduk. galericilein ilk sorusu"satıyor musun bunu" olmuştu.

bu yıl arkadaşa araba ararken benim astrayla geziyorduk. galericilein ilk sorusu"satıyor musun bunu" olmuştu.
Galericilerden duyupta en gıcık olduğum soru. Bu soruya karşılık iki katı fiyat talep etmek çok zevkli oluyor. Sırf onlar akıllı bizler salağız ya.

Temiz binersen, satılır her araba..
+1000 temiz ne demek yine iyimsersin dostum. :)

İstanbul'da aracını satarken hiç çarpmayacaksın,sürtmeyecek,çizdirmeyeceksin.Mümkünse binmeyeceksin ikinci el olarak satarken sıfır gibi tutacaksın,senden sonraki aracını öldüre öldüre alana verirken nasıl iyi bakmışmıyım diye takdirini alacaksın.Ola ki kilometresi fazla yeminler edecek bunu uzun yolda otobanda yaptığını söyleyecek ,üstüne yapmış olduğun donanımı çıkarmayacaksın.Noter satışını yaptıktan sonra 30 gün boyuınca "abi ne zaman alacaksın üstüne" aramaları yapacaksın.3-4 ay sonra bir telefon gelince "Kardeşim bu alttan takır takır ses geliyor hep sende de varmıydı "gibi örnek verdiğim sorulara hazır olacaksın.
Çok param olursa elden çıkarmak istediğim arabaları Hayalinde araba olan bir mazlum aileye veririm yinede satmam.

"şuraya taş gelmiş" diyene "sıfırında yok" diyorum.mesajı aldıysa aldı.

sevgile saygılar

doğru fiyatlandırma, satışı hızlandırır. bence satılır kısa zamanda.

2.eli hareketli olan bir marka opel ben hemen sattim bu yüzden asracinizda sorun yoksa hemen satailir biraz makul fiyat olursa göze batar

Geri