Opel Astra 1.3 CDTİ Easytronic-Toyota Auris 1.4 D-4D MMT

seznur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2010 Model Makyajlı Auris

2335561.jpg

2528674.jpg

7477620.jpg

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iki araçta şu an mevcut kullanıyorum beni kızdıran auris in yol tutuşunun daha iyi gösterilmesi

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
auris makyajla dahada güzel olmuş. Özellikle arkası.
Bu karşılaştırmalar zaten hikaye. Testler falan. Gidip kendin kullanıp göreceksin arkadaş. O makyajlı arka görüntü spor versiyon herhalde Yiğit. Çift egzoz, kabarık tampon falan var.

Japon arabaları insanda güven uyandırıyor. Yani arıza yapmama konusunda. Ama o kağıt gibi kaportayı gördükçe insanı kendinden soğutuyor. Ne yapalım. Sorun çıkarsın, yolda kalsın, yine Alman'ları seviyorum.

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu karşılaştırmalar zaten hikaye. Testler falan. Gidip kendin kullanıp göreceksin arkadaş. O makyajlı arka görüntü spor versiyon herhalde Yiğit. Çift egzoz, kabarık tampon falan var.

Japon arabaları insanda güven uyandırıyor. Yani arıza yapmama konusunda. Ama o kağıt gibi kaportayı gördükçe insanı kendinden soğutuyor. Ne yapalım. Sorun çıkarsın, yolda kalsın, yine Alman'ları seviyorum.

Abi o gördüğüm delikler egzoz değil. Kedi gözü. :) Spor versiyon olabilir ama yinede güzel. ama tabiki alman her zaman. :D

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi o gördüğüm delikler egzoz değil. Kedi gözü. :) Spor versiyon olabilir ama yinede güzel. ama tabiki alman her zaman. :D
Hakikaten haklısın ya ne göz var bende de :D

Alman'ın üstünlüğü bence şuradan anlaşılıyor:

Astra'nın 120 ile gidişi farklı, Civic'in Megane'ın 120 ile gidişi farklı. Sonra uzun vadede bunu gösteriyor. Ben de Laguna ve Vectra vardı. Laguna daha yeni model ancak daha eskimişti. Laguna'daki bozuk yolda titremelerin, oynamaların Vectra'da eseri yoktu.

Son düzenleme:

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tercih meselesi abi. :D

Son düzenleme: