Opel Astra 1.6 gls

uykusuz66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar 98 model opel astra 1.6 gls almayı düsünüyorum neden bilmiyorum ama bu araba benim cok hosuma gidiyor bu arabanın artı ve eksilerini bana anlatacak varmı .

F kasadan bahsediyosun sanırım.
Temiz bulursan sorunsuz binersin. Benzini çok yakar LPG ile idealdir.
Parça sorunu yoktur ve ucuza bulabilirsin.

Gls ise abs,2 havayastığı , klima fln donanım yaşına göre iyidir
Araç 1.6 16v 100hp 1065kg performansı 1.6lara göre baya iyidir
Yakıt tüketimi şehir içi 8.4lt/100km şehirdışı 5.3lt /100km fabrika verisi kısaca sakin kullanımda gayet makul
Yol tutuşu iyidir, süspansiyonlar serttir biraz , kullanımı keyiflidir vites geçişleri kemiklidir , direksiyon biraz büyük ve ağırdır (uzun yolda rahat , şehir içi manevralarda zor ) en önemlisi görüş açıları mükemmeldir sürücü koltuğuna geçince aracın her yerini çok rahat görebiliyorsunuz bugüne kadar bindiğim hiç bir araçta kendi arabam gibi rahat edemedim görüş açısından
Motoru yürüyeni sağlamsa sorunsuz binilebilir

yorumlar için tesekkürler ben hatchback modeli için yorumlarınızı istedım F kasa hangisi oluyor pek bilmiyorum en son 98 model olan eski kasadan bahsediyorum

Bahsettiğiniz araç hangisi ?

Astra F HB:

Opel_Astra_F_front_20081229.jpg

Astra G HB :

Opel_Astra_G_front_20080424.jpg

en usttekı kırmızı olan

O zaman siz Astra F HB istiyorsunuz. O araçla gerekli bilgilerde üstte ki mesajlarda verilmiş zaten. :) Başka sorunuz varsa siz sorun bilenler cevaplayacaktır...

ilginiz için tesekkürler bu modeli cok seviyorum verecegim paraya degecekmi onu merak ediyordum aracın özelliklerine bakınca yeni araclarda olan özelliklerin coguna sahip oldugunu görüyorum saglamlık olarak nasıldır yanı benı ikide bir sanayiye götürmesin yakıt tüketimi idealmidir merak ettiklerim bunlardı arkadas sorularmın coguna cevap verdi sagolsun tabi diger arkadasların da görüsünü almak fena olmaz

Ne kadar para vereceğinize göre değişir. Bakımları zamanında yapılmış temiz bir F kasa sizi üzmez. Tabi ufak tefek masraflar çıkarır ama sonuçta 13-14 yaşında araba. Yakıt olarak çok dur kalk trafiğe girmez çok kısa mesafelerde kullanmazsanız çok üzmez ama zorlarsanız 11-12 litre çok rahat yakar. Yol tutuşu iyidir, konforu fena değildir, malzeme kalitesi iyidir iki senede parlayan yazısı silinen iç aksamlar gibi değildir eski toprak bu temiz bakılmışsa taş gibidir. Tavsiye ederim.

Geri