Opel Astra 1.8 mi BMW X5 3.0d mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Kaanka
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
parasına göre performasn gtc opc cok ıyı ama kalıte olarak gene bmv aşki baska bırsey ister gıtsın ısterse gıtmesın dursun kapının onunde oo duruş asaletı yeter butce meselesı param olsa opelı satar bmv alır bınerım

konu gayet açılmış ve doğru sonuçlara varılmış güzel bmw için......bmw nin tipi , sesi
sağlamlığı , yol tutuşu ve dolyasıyla herşeyi ile iyi bir otomobil ama performans derseniz 330 a kadar verdiğiniz parayı hakedecek bir araba olduğuna inanmıyorum araca 100 milyar para veriyorsunuz performans 330 a kadar iyi değl (kötü demiyorum) ve motor ömrü kısa masrafı ağır m3 ve m5-6 vs.den bahsetmiyorum elektroniği cok fazla yani bizlere göre ancak 330 a kadar beğenmiyorum zaten bmw de ara kasalara benim görüşüm binilmez yine dediğim gibi bence sesine ve yakışıklılığına kimse laf etmemeli ve yukarıda bahsettiklerime ben tip olarak çok beğeniyorum ancak bu kadar paralar verilince ben belki daha fazla bir şeyler bekliyorum performans olarak benim aracım 300 bin km de ve daha da fazla km yapacak ama bmw deböyle bir şey yok yeni modellerinden bahsetmiyorum cünkü bir bilgim yok diğer yandan bir honda motoru kadar dayanıklı ve sorunsuz değil uzun km ler yapamazsınız arkadaşımızın dediği gibi
o cocuk ruhu hepimizin içinde muhakkak vardır ben de de var aracım 13-14 milyarlık bir arac özellikle bmw leri geçtiğimde fiyat farkı geliyor aklıma aracımın eski olduğunu unutuyorum performans olarak ve gerçekten iyi bir araca sahip olduğumu kendi kendime bir kez daha ıspat etmiş oluyorum x5 surat arabası değldir kendi sınıfında porsche den sonra en iyi araçtır o yüzden yolda yine de bu aracı cok fazla abartmamak gerek zaten surat için yapılmış bir araba değildir aynı hp güclerine sahip olsa benim aracım ki ben böyle inanıyorum bmw ye sans tanımaz bilmem anlatabildim mi yine bence bmw tip olarak en güzel araçları üreten bir firmadır ve fazla rakibi de yoktur

bmw nın durusu yeter ;)

bu arada abi seni tanımasamda gerçekten tebrik ediyorum yani benim şu konuda demek istediğim yiğidi öldür ama hakkını yemehttp://forum.donanimhaber.com/m_27974583/mpage_1/key_//tm.htm#27987069buyrun bu motor ödüllerinin gösterildiği sitenin linki

Onur cugum ..gercekler vardir ya hani o gercekler, belki birilerine göre, aci gercekler..BMW gercegin ta kendisi bilen bilir..o anlatilmaz yasanir.

Bmw yı yasayanlar bılır emrah abım cok. Konusmaya da gerek yok bılen bılır bılmeyenlerede umarım yasarlarda B M W farkını anlarlar... Saygılar..

i gercekler..BMW gercegin ta kendisi bilen bilir..o anlatilmaz yasanir.[/QUOTE]

Onur cugum ..gercekler vardir ya hani o gercekler, belki birilerine göre, aci gercekler..BMW gercegin ta kendisi bilen bilir..o anlatilmaz yasanir.
bu foto herşeyi açıklar deme abi :D:D:D ayrıca bu motor avrupada yılın motoru ödülünü almış:cool::cool::cool:
BMW-M6-074.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri