opel astra enjoy mu golf 5 mi alayım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan a.oguz38
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İnsanın gönlünden Golf geçiyor fakat ben şahsen HB tarzı arabalardan haz almıyorum. Sedan tipi arabalar daha oturaklı duruyor. Ama tahminimce Golf daha ağır basar. Piyasası daha sağlam ileride sıkıntı çekmezsiniz... ;)

astra enjoy'un hangi serisini almaliyim

cevaplarınız için hepinize teşekkürler sizlerden çok önemli bilgiler aldım. benim için lpg çok önemli malüm benzin fiyatları tavan. golf lpg ile uyum sağlayamıyorsa benim için sınıfda kalmıştır. 25.000 TL CİVARI PARAM VAR ve astrada ısrar ediyorum. peki astranın hb grubunda kaç model ne almalıyım hangi serisi ve özellikli olmalıdır.

cevaplarınız için hepinize teşekkürler sizlerden çok önemli bilgiler aldım. benim için lpg çok önemli malüm benzin fiyatları tavan. golf lpg ile uyum sağlayamıyorsa benim için sınıfda kalmıştır. 25.000 TL CİVARI PARAM VAR ve astrada ısrar ediyorum. peki astranın hb grubunda kaç model ne almalıyım hangi serisi ve özellikli olmalıdır.

eğer 115hp lik 1.6 FSİ ise tercihiniz tüp takılmıyor.Ama 1.6 102hp 8V lik motoru tercih edecekseniz tük takılıyor.

Geri