opel astra H kasa

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan siezma
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
en büyük eksiği bardaklık v.b eşya koyma gözü onun dışında fiyat-performans-fayda açısından gayet başarılı. birde bu konuyla alakalı deil ama küllük kısmını iptal edip bi göz yapan arkadaşlar varmış o parça nerden alınıor acaba bilen varsa cvp verirse sevinirim şimdiden teşekkürler..

Ya bu opel mühendisleri bu aracın içini dizayn ederken bir insan evladının yanında anahtar telefon vs olabileceğini ve bunları koymak için insanın kendi vücudunda uygun(!) bi yer olmadığını akıl edememişlerse nasıl mühendis olmuşlar diye düşünüyorum bazen.bi elime geçirsem o mühendisleri:sopa:

Arkadaşlar 2012 model astra h classic essentia comfor paket aracım var daha 4 5 gün oldu alalı fakat yavaşlamalarda birinci vitese gecmiyor ikiyle devam edebiliyorum fakat bundan önceki aracımda alıstıgım için bu konuda cok acemilik çekiyorum pek fazla daha alısamadım fakat en kısa zamanda detaylı söylerim bende fakat bu vites gecmemesi normal mi?

yaklasik 1 ay oldu astra h ye geceli
daha onceleri corsa b aracim vardi benzinli
simdi ben tek rahatsiz eden sey 1.7 cdti (101 bg) biraz gurultulu calismasi, onun disinda hersey mukemmel, sanirim zamanla dizel sesinede alisirim.

Arkadaşlar 2012 model astra h classic essentia comfor paket aracım var daha 4 5 gün oldu alalı fakat yavaşlamalarda birinci vitese gecmiyor ikiyle devam edebiliyorum fakat bundan önceki aracımda alıstıgım için bu konuda cok acemilik çekiyorum pek fazla daha alısamadım fakat en kısa zamanda detaylı söylerim bende fakat bu vites gecmemesi normal mi?

Zaten manueldede kalkış dışında yada bir yük yoksa arkanızda 1 e atılmaz. Oyuzden kasmayın

normal bende de geçmiyor
2 de bazen devir düşük oluyor ama toparlıyor yapacak bişey yok
çok yavaşlarsam geçiyor bende

ben öyle bir sorun yaşamadım. manuel kullanarak alışkanlıklarınızı araca öğretebilirsiniz. çok absürt olmadıkça sizin gibi vites atar.:)

ya bu aracı yapanlar hakikaten nası bi düşünceyle yaptılarsa bilmiyorum..ne bir göz var esya koyacak nede bir yer.cidden uyuz oluyorum..

bu arada bu kilitlenme olayı ile ilgili basıma gelen bir olayı paylasayım..

anahtar üzerindeyken kapılar kilitlenmez diyenler özellikle dikkatli olsunlar..

kışın karda aracımı temizlemek için asagıya indim.temizlerkende arac ısınsın diye anahtarı takıp aracı çalıstırdım.. sonra aracın dışını kardan temizlemeye koyuldum..fakat bu sırada kapılar kilitlendi.yedek anahtarda baska bir evdeydi.arac ben anahtarı gidip alana kadar kapıları kilitli vaziyette çalıştı.

ancak bu işte bir fark var tabikide... eger aracınızın şöför kapısını acmadan baska bir yolcu kapısından binip aracı çalıştırsanızda çalıştırmasanızda bindiginiz kapıdan inerseniz kapılar kilitlenir ! sonra benim gibi bi 10 dk gecer karsına gülüp durursunuz :D

Eksi:
-Cim modulu
-Eşya gözü
-Sis lambaları

Artı:
-Ergonomik dizayn
-Ekonomik yapısı
-Yol tutuş

kalkışlarda cidden araç hb olmasına rağmen ağır gibi kalıyor.
Ben aracı yeni aldım ve spor araç olmasına rağmen çok ilginç durum gerçi golfümde aynıydı:):)
Ayrıca hiç korna bulamamışlar gibi düt kornasına da ayar oluyorum onuda belirtmeden geçemeyecem:)

Geri