Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yok kendi dün dedi en zaten araban o kadar temizki kendimi rahatsız hissediyorum diye:)
o büyük kasa arabaları sever ağır abi ya:)
piç arabası diyo benim arabama

seninkide 1.3 müydü?unttum ben :D çok feci bi hafıza sorunum var alzaymır a kadar gider yani :D cümle kurarken yarısında cümleyi unuttuğum oluyo

İşte bnm istediğim canavar sende :D yakıtından memnunmusun yoksa hakanın dediği gibi benzin istasyonundan bi kanka edindinmi :d

diesel kullandıktan sonra adama fena koyuyor öyle söyliim:D
lpg taktırdım ben
zaten normal şartlarda alsam 1.3 diesel alırdım daha önceki aracım dı ve ben memnundum sonuçta şehir içinde sürat yapacak halim yok ama ben çok acil aldım bakkala girip ekmak almak kadar zamanım vardı neredeyse:d
ve galerinin elindeki tek astra buydu 1.6 kp bende onu aldım
landrenzo lpg taktırdım neredeyse diesel fiyatına geldi araç bana tek avantajı canım çektimi falan benzine geçebiliyorum:)

bizim burda benzin deposunu kesip küçültüp yerine gaz deposu yapıyolar böylece stepne yerinde kalıyo ve bagaj hacmine dokunmuyosun ama biraz sakat iş sanki yani 50lt depo 10lt 15lt oluyo yanınada 30luk bi gaz tankı :D

landrenzo garantiyi bozmayan onay verdikleri tek lpg
onunda proje fix stepneye koyuyorlar
seçim şansı bırakmıyorlar
gerçi ben şehir dışına kullanmadığım (ancak iş için günebirlik seyahatlerde) için bagaj dert olmuyor. sadece markete gittiğimde açılıyor bagaj:)

servisin yalancısıyım servis bana tek ona garantimiz var dedi
neyse ben kaçıyorum koncam geliyor (nihayet)
herkese iyi hafta sonları

Geri