Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Garantisinin bitmesini bekleyip yapacaklarımı öylemi yapsam acaba :S ama o zamana kadar vereceğim parada zoruma gidecek gibi duruyo :S

kesinlikle zorunuza gidebilir.. malesef benzinli araba sürmek benzin ibresi oynayana kadar zevk veriyo, sonra ayağınızı gazdan çekmek zorundasınız :) ben tüp taktırtmaya karşıyım aslında.. Bir arkadaşımda astra clasic II var ve brc marka tüplü.. araç inanılamaz kötü gidiyo klimayı açınca dahada kötü gitmeye başlıyo.. sanırım kötü ustanın takması sonucu.. Bana sorarsanız en güzeli dizel almak

Benzinli düşünüyorum ama asıl kararı iki aracıda test ettikten sonra verebilirim çünkü bende öncelik performansta..Arada fazla fark yoksa tabiki dizel alırım ama fark açık ara gidiyosa taktırcaz artık bi lpg :D

park halındeyken arabaya surtmusler tampona mıllet park etmeyı mı bılmıyo anladım ya sınır oldum

Sürtmüşlerse yine iyi kurtarmışsın burda öyle danalar varki kavşakta araba biçiyo..Arkadaşın arabasını resmen içine göçürmüşler bide kağıt bırakmışlar azcık sürttük diye..Geçmiş olsun arkadaşım malesef parayı veren ehliyet alıyo..Belki ehliyeti bile yoktur..

birde okulda yurdun onunde tanıdık yapan yanı ınsan en azından soyler parasında degılım

Gerçekten geçmiş olsun..Arabanın maşallahı var çok güzel gözüküyo belkide nazardan olmuştur :)

Geri