Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
1000 lirayı ödeyebilirim gibime geliyo :S Hayırlısı artık bu saatten sonra aklımda pek soru işareti yok..Hepiniz sağolun hem yardımlarınız için hem dostluklarınız için..

ben kaçıyorum arkadaşlar ortimin arabasını servisten alıcaz
yerın görüşürüz

murat bence kuruş hesabını bırak :D sıfırla bi kaç gün yol bilgisayarını km ve harcanan litreye bak onları not et 1 hafta boyunca ama 10kmde 1litre mazot bile yakmaz gibime geliyor hatta düz yol trafiksiz ise1.75 e falan olabilir en fazla ikidir meraklının dediği gibi:rolleyes:
yol ne cok trafik ne cok boş..yani 4. vitese attığım en fazla 1 dk lık bir zamandır.. bide dediğini yapıp deneyim..sağolasın..

yol ne cok trafik ne cok boş..yani 4. vitese attığım en fazla 1 dk lık bir zamandır.. bide dediğini yapıp deneyim..sağolasın..
çok birşey farketmiyo ama öyle bölmekle falan uğraşmıyorsun daha net oluyor. tabi bana göre ben öyle alıştım:) bugün 6litre mazotla 120km yol gittim mesela istanbul trafiğinde:)malum devir ekonomi devri 18liraya 120 km :)

Valla iyi diyelim iyi olalım sıkmaya başladı bu ev hali..Bi an önce bişeylere el atmak istiyorum..Sen nasılsın neler yapıyosun?

Arkadaslar gordum kadari ile burda herkes astra classic sahibi dizel arac sahibi olanlar var ise sormak istedigim sey su baski balata volan problemi varmis astranin kronik problemi imis bu duyduma gore bununla ilgili bilgisi gorusu olan arkadaslar var ise cvplari bekliorum tsk

Geri