Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
çalışanlardan korkmak lazım... bizim kurstada var hep böyle sataşıyorlar banada çalıştıkları için :D alışmak lazım gün gelecek bizde çalışacaz eşşek gibi:sorry:

selam milletkiralık araç konusunda benim son kiraladığım yer fena diildi eren.ellerinde astra da var gerçi kiralık olduğundan canları okunmuş ama günlüğü 80e kiralamıştım ben aklında olsun

Era kiraladım bı tane oda kaskodan hallettım sagolsunlar ,2010 model benzınlı :)

Benim tamponu gecen yaz bası degıstırmısdım, sonra yenı takılan tampon un sol kosesınden ıscılık hatası oldugunu gordum daha sonraları gerı goturduma aracı baska bı servıse haloolcak hafta sonuna kadar bende bı era aldım fırmadan :)

anladım ii kaza bela olmasında...

Senın belkı 1 cıtı kırılmısdır, benım 2 cıtta kırıldı camurlugun altından tamponunun vıdasını sökünce soldan asagı dusecek nerdeyse bayagı sarkma yapıyor ...

kaynak yapıyorlar onu. çamurlukta da takılı olan bi parça vardı briket mi ne demişlerdi o da değişicek o kadar. benim ki böyle en azından. yani kısacası tamponun tamiri var.

selamlar garaj...
Ahmet arkadaşım senin araç hayırlı olsun astranı kac liraya sattın merak ettim ???

28000 tl'ye sattım.
Boyası, darbesi, bişeyciği yoktu.
Alıcı netten geldi.
Düzgün insanlar çıksın karşıma diyordum, öyle de oldu.
Güle-güle kullansınlar.
Gelen aracım ise(2011 Astra Classic III, 1.3 cdti manuel vites, gümüş gri) 37000 tl'ye mal oldu.

Geri