Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
selam milletkiralık araç konusunda benim son kiraladığım yer fena diildi eren.ellerinde astra da var gerçi kiralık olduğundan canları okunmuş ama günlüğü 80e kiralamıştım ben aklında olsun

valla garajı geçtim garajda arabası olan kalmamış baksana ereninki hala gelmemiş ben bu sabah bıraktım çarşamba alıcam. garaja kendimizi mi parkedicez:)

garaj buda benim yakın çekimim:D gerçi her yerde var ama olsun çekeyim dedim bende:D

buda benim aslan astram :D

üstüne bastın
araban çok hoş bi kerem beyaz asil ama o ne öle görmemişin takımı olmuş gibi. ha kaldırmayacaksan sana hediye edeceğim bişey var. kafası sallanan köpeklerden:D
bi o eksik. darılmaca yok ablan hediye edicek:D

üstüne bastın
araban çok hoş bi kerem beyaz asil ama o ne öle görmemişin takımı olmuş gibi. ha kaldırmayacaksan sana hediye edeceğim bişey var. kafası sallanan köpeklerden:D
bi o eksik. darılmaca yok ablan hediye edicek:D

ehehehe :D ya biliyorum arada gidip geldim çok o yazılı şeyi daha yeni aldım onu eve geçirme düşüncesindeyim:rolleyes: fikirler benim için değerlidir bu tavsiyeyi göz önüne alıcam:) teşekkür ederim :Dama orda ki kükreyen aslanım fena durmuyo bide fenerbahçeli annemin hediyesi:D bide burası kadıköy hele fenerlilerin arabalarını görseniz :D

Geri