Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Perşembe gününe kalırsam sakat olur , benim yarın hallletmem lazım carşamba günü arabayı aldıgım servıse goturcem.. eger dusundugum gıbı aırbaglerle oynandıysa bunu önceden ispat etmem lazım :(

Geçmiş Olsun Eren abi anlıyıcağımız sorun üstüne sorun diyorsun..
Airbag sensörleri ile oynanmış olabilir acaba yapan usta zarar görmesin diye çıkarttıda takmayımı unuttu ?

Sagolasın ... Motor kaputunu actım bır soket var dısarıda duran bunun ne oldugunu sordum ki daha önceden öyle bır soket dısarıda durmuyordu hava aydınlık olsa inip resmini cekıp gostercekdım yarına kaldı..Bu soketın ne işe yaradıgını onlarda bılmıyorlar..

Sagolasın ... Motor kaputunu actım bır soket var dısarıda duran bunun ne oldugunu sordum ki daha önceden öyle bır soket dısarıda durmuyordu hava aydınlık olsa inip resmini cekıp gostercekdım yarına kaldı..Bu soketın ne işe yaradıgını onlarda bılmıyorlar..
Afedersiniz ama bune dinginlik bune b.k emi yaa nasıl usta bunlar:eek:

Afedersiniz ama bune dinginlik bune b.k emi yaa nasıl usta bunlar:eek:

kavga edipde ortamı bıranda germek ıstemıyorum hanı arabayı yaptılar emeklerı gectı bı anda saygısızlık yapmıyım dıyorum ama yarın aırbaglere bakdırıcam aksi bır durum olursa sonuca katlanıcaklar ..

kavga edipde ortamı bıranda germek ıstemıyorum hanı arabayı yaptılar emeklerı gectı bı anda saygısızlık yapmıyım dıyorum ama yarın aırbaglere bakdırıcam aksi bır durum olursa sonuca katlanıcaklar ..
İnşallah yaparlar aman Eren abi dikkat et arabayı kullanırken airbaglar açılmaz felan Allah korusun kötü şeyler olabilir:(

Öyle bir durumda , bana ve arabamdakilerin hayatını basite almıs olurlar , o dükkanı başlarına yakarım ..

Geri