Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
geç oldu dostum pardon... biliyorum kendi aracımı almadan önce bu araca taliptim zati ama ilk görüşte ne kadar güzel gelsede sonrasında göz alışınca kötü duruyor be... aracı kötülediğimden ya da zevkine laf ettiğimden değil.. ben beğenemedim sonra... kararımı verdim ya yıldız jant alıcam 17 ınc

Selam Garaj 1-2 Haftalık Aradan Sonra Dün 34 ED ' ye Kavuştum, Haylazla Biraz İstanbulda Turladık, Bir Kaç Resim Paylaşmak İstiyorum , Saygılar ...

Son düzenleme:
eren dostum zannediyorumki tamponu söktüklerinden dolayı airbaglar zarar görmüş olabilir yadaaaa sensörlerini takmayı unutmuş olabilirler.umarım 2. dediğim olmuştur da halledersin.bazen sensörlleride bozabiliyorlar..bi de önerim

eren dostum zannediyorumki tamponu söktüklerinden dolayı airbaglar zarar görmüş olabilir yadaaaa sensörlerini takmayı unutmuş olabilirler.umarım 2. dediğim olmuştur da halledersin.bazen sensörlleride bozabiliyorlar..bi de önerim

Onu bugun opel ın servısıne giderek sordum , motorda bır soket takılmamıs oda ön aırbag soketıymıs .. Bunun takılması sonucu problem ortadan kalkdı , tesekkurler :)

selam garajj:D 4 5gün yoktum bolu ankara civarlarıdan takıldım:D şunu farkettim kullanım klavuzuna davamı açsak ya? 172 yazıyor maksimum hız! tüketiciyi yanlış bilgilendirme:D çok rahat 190a çıkıyo ve 1 2 dakka sorada 200ü görüyo.. azcık eğimdede 210u gördüm hatta 213te olmuş olabilir:D sanırsam motor açıldı.. bu hız denemelerinde önceden çok yakıyodu şimdi daha sakin:D

selam garajj:D 4 5gün yoktum bolu ankara civarlarıdan takıldım:D şunu farkettim kullanım klavuzuna davamı açsak ya? 172 yazıyor maksimum hız! tüketiciyi yanlış bilgilendirme:D çok rahat 190a çıkıyo ve 1 2 dakka sorada 200ü görüyo.. azcık eğimdede 210u gördüm hatta 213te olmuş olabilir:D sanırsam motor açıldı.. bu hız denemelerinde önceden çok yakıyodu şimdi daha sakin:D

umarım lastiğinin üzerindeki hız çarpanı da bu hıza çıkmana imkan veriyordur :) yoksa o hızda yarılıp parçalanmasını hiçbirimiz istemeyiz ;)

Geri