Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
benimde radyoma bi haller oldu yaww dinlemek istediğim kanalı açıyorum 1 dk geçiyor geçmiyor gidip başka bi kanal açıyor(hemi de en kıl olduğumu) ne halt yedim de bunu böyle yaptım onu da bilmiyorum
bilen var mı ya...

benimde radyoma bi haller oldu yaww dinlemek istediğim kanalı açıyorum 1 dk geçiyor geçmiyor gidip başka bi kanal açıyor(hemi de en kıl olduğumu) ne halt yedim de bunu böyle yaptım onu da bilmiyorum
bilen var mı ya...

Senem ' AS ' tuşuna basarak bırde dener mısın arabaya indiğinde .. as tusu kapalı yada acık fark etmez bırde öle kaanal degıstır bakalım ne olucak..

çıkıcam şimdi denemeli. sinir oldum valla hep cd dinlerken mecburiyetten cd dinlemek sinir bozuyor

Belki çok sohbeti geçmiştirde,kış için lastik tavsiyelerinizi alabilirmiyim arkadaşlar ... Ucuz yollu :P

eren hayırlı olsun kavuşmussun arabana

as değil ama tp'ye basınca düzeldi. yaşasın istediğini dinleyebilme özgürlüğü:D

Aklıma gelmişken sorıyım,arka sağ far su alıyor devamlı buglu içi,5 cm lik bir çatlagı var çizgi halınde kucuk,acaba ordanmı alıyordur yoksa far filanmı oturmadı dicem bi kaç ustaya sordum bilen birine denk gelmedimde :) isteğim şu bu tip çatlakları sırıtmadan kapatabilecek bant gibi yapıştırıcı gibi değişik bir malzeme hiç gördünüzmü kullandınızmı arkadaşlar ...

Aklıma gelmişken sorıyım,arka sağ far su alıyor devamlı buglu içi,5 cm lik bir çatlagı var çizgi halınde kucuk,acaba ordanmı alıyordur yoksa far filanmı oturmadı dicem bi kaç ustaya sordum bilen birine denk gelmedimde :) isteğim şu bu tip çatlakları sırıtmadan kapatabilecek bant gibi yapıştırıcı gibi değişik bir malzeme hiç gördünüzmü kullandınızmı arkadaşlar ...

far kutusunda ufak tefek catlak varsa nem yapabılır

Geri