Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar tekrar tekrar şiddetle gündeme getirmek istiyorum şu buluşmayı gerçekleştirsek artık bence....
söz ben fotoğrf makinamı getircem hava açık olsada kapalı olsada :)

arkadaşlar tekrar tekrar şiddetle gündeme getirmek istiyorum şu buluşmayı gerçekleştirsek artık bence....
söz ben fotoğrf makinamı getircem hava açık olsada kapalı olsada :)

benim açık hava istememin sebebi fotoraflar açısındandı kapalı havada çok iyi sonuç alınamıyor:rolleyes:

bir yolducuk hikayesi
ortalama 1 saat önce köprü yolundan anadolu yakasına geçerken
opel astra gri-siyah-siyah-kül rengi(yanlış görmediysem) arka arkaya gittik.acayip güzel bir görüntüydü.kusura bakmayın sadece sözsel olarak paylaşabildim...

2 tane 1.3 CDTI Astra kullandım bnm aracım gitmiyor bunu anladım :( acaba sorun nerde turbo yok sanki onlarda turbo var bunu fark ettim :S

gunaydın mıllet aracda menzıl gostergesı bozuldu galıba benzın almıstım 30 lıralık ıbreyı kaldırmamıstı ama menzıl gosterıyordu onu bıtene kadar kulanndım gosterge dıpte sekılde kullandım sonra yıne 30 lıralık aldım bu sefer ıbre normal de ama menzıl gostermıyor yakıt alın uyarısı cıkıyo

Depoyu fulle düzelir =)

iyi geceler garaj

bir yolducuk hikayesi
ortalama 1 saat önce köprü yolundan anadolu yakasına geçerken
opel astra gri-siyah-siyah-kül rengi(yanlış görmediysem) arka arkaya gittik.acayip güzel bir görüntüydü.kusura bakmayın sadece sözsel olarak paylaşabildim...

aynı şeyi bugün çivrilden uşağa dönerken ben hissettim gri siyah gri şeklinde bütün yolu geldik sanırım onlar denizliden beraber geliyorlardı ben araya kaynak oldum:) kardeş kardeş bütün yolu geldik:)

2 tane 1.3 CDTI Astra kullandım bnm aracım gitmiyor bunu anladım :( acaba sorun nerde turbo yok sanki onlarda turbo var bunu fark ettim :S

istanbulda kiralık astra araçları ve ortimin 1,3 sedanı kullandıktan sonra benim 1,6 astra olmasına rağmen nasıl böyle gitmez diye servise gittim. bi 30 km yol yaptık servisle açmamışınki aplaaaa dedi:D

iyi geceler garaj

aynı şeyi bugün çivrilden uşağa dönerken ben hissettim gri siyah gri şeklinde bütün yolu geldik sanırım onlar denizliden beraber geliyorlardı ben araya kaynak oldum:) kardeş kardeş bütün yolu geldik:)
opel kardeşlerim benim... bundan sonra sağda durdurup inip sarılıcam hepsine=)

Geri