Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
selam arkadaşlar .benim dizal astra 2. vitesde o torkun fazla olduğu zaman direksiyon sağ sol yapıyor geziniyor araç sollarken falan korkuyorum kayma yapıyor yandaki araca yanaşıyorum 205.45.17 lastiklerdenmidir acaba.hiç stabil değil. sizinki nasıl acaba..?

dediğin şey benim GTC de de yapıyor yaaa herhalde fazla beygirlerin ve torkun etkisi olsa gerek :o

garaj ya bi özeleştiri yapmak istiyorum :sorry: bizim koltuklar niye biraz daha yumuşak değill??? :cry: bugün gün boyu focusu kullandım ne sırtım ne de belim ağrıdı :sorry:yumuşacık valla koltukları sırt mırt ağrıtmıyo :(

eevet koltukları sert ama insan belli bır zamandan sonra alışıyor , hem focusun koltuklarından daha sportif :) rahat olmasada :D

eevet koltukları sert ama insan belli bır zamandan sonra alışıyor , hem focusun koltuklarından daha sportif :) rahat olmasada :D

2.5 aydır her gün kullanıyorum istisnasız 9bin km yol yaptım:sorry: sırt ağrılarım epey arttı ama bugün sanki bulutların üzerinde gibiydim:D ne kadar zamanda alışırım??? bel desteğide var koltuğun ama ona rağmen yetmiyo sanki :sorry: şu focusun easytroniki olsa bide dizel olsa tadından yenmezdi dicem ama o zamanda fiyatından alınmazdı ehehehe :D

Son düzenleme:
2.5 aydır her gün kullanıyorum istisnasız 9bin km yol yaptım:sorry: sırt ağrılarım epey arttı ama bugün sanki bulutların üzerinde gibiydim:D ne kadar zamanda alışırım??? bel desteğide var koltuğun ama ona rağmen yetmiyo sanki :sorry: şu focusun easytroniki olsa bide dizel olsa tadından yenmezdi dicem ama o zamanda fiyatından alınmazdı ehehehe :D

koltugu hangı acıda kullanıyorsun , dik standart şekıldemı yoksa en asagı konumda gerıye mı yatık ?

Cok dık yapınca agrı yapıyor , benim koltuk en alt konumda ve sırt tarafı arka koltuga dayanıyor :D arkadaslarım dalga gecıyor arka koltukdan kullan diye ama benım sırtım böyle rahat edıyor ..

image shack progamından , yaz google amcaya ımageshack dıye ılk cıkan a tıkle yonlendırır senın , forum kodunu bu konusma penceresıne kopyalarsın

Geri