Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
garaj sakinleri, astra h aracınız kaç derecede motoru fan acıyor ? Benim ki 100 e geldi bugun denedım acmadı fan, bır opel ustasına sordugumda 98 100 arası demısdı , bılgısı olan var mı ?

Benimki 103 derecede çalışıyor.

yanlışım yoksa 1.6 benzinliler 100 derecede 1.3 dizeller 80 de açıyor.

iyi günler garaj. baya hareketlenmiş buralar hızınıza yetişebilene aşk olsun :)

Aracına ses sistemi kuran varmı arkadaşlar nerden geçirdiniz kabloları

sağ arka kapı, sağ ön kapıların alt taraflarından torpidonun arkasından teybe. benim ki o şekilde yapıldı.

iyi günler garaj. baya hareketlenmiş buralar hızınıza yetişebilene aşk olsun :)

sağ arka kapı, sağ ön kapıların alt taraflarından torpidonun arkasından teybe. benim ki o şekilde yapıldı.

emre bızım sag 2 arka kapı nasıl acılıyor ben asagıda 1 tane vida gordum sadece onu söktum ama kapı gelmıyor yanı zorlanıyor.

kapı diye tabir ettim yanlış anlaşılma olmasın benim bahsettiğim yer sabit olan yer ayak basma yeri diyebilirim :) ben bilmiyorum nasıl söküldüğünü Eren :) Tesisatı bağlayan kişi sökmüştü :D

Bugün söktüm bahsetiğin yeri çekince geliyor çok değişik bir tırnak yapmışlar tam basamagın iç tarafı plastik olan yer eren kapıların sökümü değilde hopallorlerın oraya ulaşmak iin en alttaki 2 vidayı açıyorsun sadece o plastık yer gelıo devamını zorlamadım

Bugün söktüm bahsetiğin yeri çekince geliyor çok değişik bir tırnak yapmışlar tam basamagın iç tarafı plastik olan yer eren kapıların sökümü değilde hopallorlerın oraya ulaşmak iin en alttaki 2 vidayı açıyorsun sadece o plastık yer gelıo devamını zorlamadım

ben soktum vıdalarını bıraz kendıme cektım gelmedı , sonra zorlamadım elımde kalmaısn dıye

Geri