Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
garaj ya siz bu telefonlarınızı neye koyuyosunuz?? var mı şöyle güzel ve pratik bi öneriniz? sinirimi bozuyor acayip şu telefon koyma sorunu :mad:

Baskı balatam bitti bir anda bolu tunelının gırısınde sap gıbı kaldım lanet olsun böyle arabaya @

aaaaaaaa :S:S geçmiş olsun eren ya :S nası oldu o iş? nası bitiyo ki baskı balata :S

ankaraya gıdıyordum , bbolu tunelıne 10 km kala arabanın gaz tepkımesı degıstı, gaza bastıgım halde araba tepkı gostermemeye basladı bende hemen guvenlık seridine cektım, ındım baktım motora bı balata kokusu geldı , bıraz bekledıkden sonra calıstırdım vıtesı 1 e taktım, araba bagırdı ama gıtmedı .. ben böyle rezillik görmedim gece gece mahsur kaldım cekıcı geldı gerı ıstanbula getırdık 500 lıra cekıcı aldı..bıde bayramın bıtmesını beklıcem kı servıse cektırmek ıcın ...

ankaraya gıdıyordum , bbolu tunelıne 10 km kala arabanın gaz tepkımesı degıstı, gaza bastıgım halde araba tepkı gostermemeye basladı bende hemen guvenlık seridine cektım, ındım baktım motora bı balata kokusu geldı , bıraz bekledıkden sonra calıstırdım vıtesı 1 e taktım, araba bagırdı ama gıtmedı .. ben böyle rezillik görmedim gece gece mahsur kaldım cekıcı geldı gerı ıstanbula getırdık 500 lıra cekıcı aldı..bıde bayramın bıtmesını beklıcem kı servıse cektırmek ıcın ...

üzüldüm ya :eek: epey maaliyetli olmuş senin açından:( ne zaman nası bitceği bellide olmuyodur gerçi

kafaya takmıyorum artık cem cektıler garaja duruyor öyle butun hefesım kactı artık,
78bındeydı can araba .. sattıgım bmw 128bındeydı ben böyle bırsey gormedım

Daha servısden cıkalı bır hafta oldu o kadarda bakıyorum arabaya karsılıgı bu olmamalı yola cıkdıgımda yolda bırakmaması gerekıyor .. sevmedım ben bu işi

Geri