Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Fatih Bey şöyle düşünüyürum 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 hani 2011 e girdik sayılır e araçta 2005 model olunca 2014 de 10 yaşında olmuş muamelesi yapılıyor satılırken :( Yani aslında benim kendi düşüncem çocuk dogunca 1 yaşında olmaz ama satarken alıcılar bu muameşeyi yaptıkları için dedim değeri fazla kaybeder mi 3 yıl binsem araca diye?
Millet kaç yaşındaki araçlara biniyor 10 yaşı dert ediyorsanız bizimkide 2005 bende baştan tedirgin oldum sonra Vectralar bana örnek oldu 2000 modeller 18.000 civarı..

herkeslere iyi haftalar

eren sana da geçmiş olsun, bela hep seni buluyor demiştin vaktiyle kendine çektin sanki. Allah daha kötüsünden korusun.

Sorma ya :( amma cok sukur halloldu bugün tüm baskı balata , debrıyaj bilyaları,turboyla alakalı bır kac parca, ve rotları degıstırdım sıfır gıbı oldu nazar degmesse kullanıcam :)

arkadaşlar selamlar
astra clasic3 1,4 essantia easytronic almak üzereyim . Fiyat 33.350 konfor paketi alıyorum.
butun forumları okudum 1,4 ün kasaya yetersiz kalacagı soyleniyor ben orta sınıf bi kullanıcıyım ne cok hızlı giderim nede agresif kullanırım bu arac beni 5 yıl gotururmu? 5 yıl sonra sattıgımızda cok zarar edermiyim.
arac için yarın kapora verecegim bana bilgi verirseniz seviniriim

arkadaşlar selamlar
astra clasic3 1,4 essantia easytronic almak üzereyim . Fiyat 33.350 konfor paketi alıyorum.
butun forumları okudum 1,4 ün kasaya yetersiz kalacagı soyleniyor ben orta sınıf bi kullanıcıyım ne cok hızlı giderim nede agresif kullanırım bu arac beni 5 yıl gotururmu? 5 yıl sonra sattıgımızda cok zarar edermiyim.
arac için yarın kapora verecegim bana bilgi verirseniz seviniriim

Özgür Bey yaklaşık 1.5 yıldır Astra H arayan ve sonunda bulan birisi olarak(bu süreçde sıfırda düşündüm) 1,4 1300 küsür kg olan bir araç için turboluda olmadığından çok yetersiz kaldığını test ettim gördüm ve genel duyumlar paylaşımlarda bu yönde tutulan 2 motor seçeneği var 1.3CDTI turbolu motor 1.6 benzinli motor 2 sininde kullanıcılar gayet memnun...1.4 yetersiz kaldığı için tüketimide 1.6 dan fazla seyrediyor.

1.3CDTI için ben 35.400 fiyat aldım en son 2 gün önce (konfor paketli) ,başka bir arkadaş 35.000 almış yine 1.4 için bana 31.000 dediler ama kesinlikle düşünmedim 1.6sıda 33.000 lira dediler bu fiyat aralıpında 2.000 fazla verip 35.000e CDTI almak çok çok mantıklı.Ki şu an alacağım aracı bulmasam ilerleyen günlerde sıfır alcaktım.Tabi easytronic vites seçeneği ile alacaksınız yine de 1.6 ya da 1.3CDTI almanızı tavsiye ederim.

yanlıs anlamayın bilmedigimden soruyorum.
opel 1,4 bu kadar kotuyse neden uretimini yapıyor? yani cok buyuk sorunmu yasatır bu arac bana yoksa sadece hızmı yapamam .
bilgisizligim icin kusura bakmayın

Özgür Bey yaklaşık 1.5 yıldır Astra H arayan ve sonunda bulan birisi olarak(bu süreçde sıfırda düşündüm) 1,4 1300 küsür kg olan bir araç için turboluda olmadığından çok yetersiz kaldığını test ettim gördüm ve genel duyumlar paylaşımlarda bu yönde tutulan 2 motor seçeneği var 1.3CDTI turbolu motor 1.6 benzinli motor 2 sininde kullanıcılar gayet memnun...1.4 yetersiz kaldığı için tüketimide 1.6 dan fazla seyrediyor.

1.3CDTI için ben 35.400 fiyat aldım en son 2 gün önce (konfor paketli) ,başka bir arkadaş 35.000 almış yine 1.4 için bana 31.000 dediler ama kesinlikle düşünmedim 1.6sıda 33.000 lira dediler bu fiyat aralıpında 2.000 fazla verip 35.000e CDTI almak çok çok mantıklı.Ki şu an alacağım aracı bulmasam ilerleyen günlerde sıfır alcaktım.Tabi easytronic vites seçeneği ile alacaksınız yine de 1.6 ya da 1.3CDTI almanızı tavsiye ederim.

Arkadaşın Görüşlerine Katılmıyorum Tamam Tork Farkı var Ama Sonuç İtibarıyle Hızlandıktan Sonra Her Türlü CDTI İle Kapışır Tabı Yokuşlarda Kasadan Dolayı Anlık Tüketim İster İstemez Yükseliyor Bu Kasaya Yetmıyor Gıbı Görüşler Mevcut Ama Ben Pek Katılmıyorum Acıkası Aynı Kasayı Renault Megane HB 1.4'lerdede var o kadar yetmıyorduda Neden Opel 1.4 Motor Yapmıs Yanı Bazı Arkadaşlar Bıraz Abartıyor Bende 32.600'e Aldım Essentıa 1.4 Konfor Paket Memnunuz :) Ama Tabıkıde Sizi Etkılemek Istemem Bız Aracımızı Cok Sık Kullanan Bır Aıle Degılız Yaklasık 6-7 Ay Oluyor Alalı 3.500 Km'da Duruyor Tabı Yakıt Tuketımıde Fabrıka Verılerınde Su An

açkçası bende senede 8 bin km yi gecmem. su an mitsubishi lancer 1,6 at plus var 2006 model onu satıp sıfır almak istiyorum.
benm korkum yolda kalmak yakıt cok muhim degil yani gülmeyin ama aracın bir yokusu cıkamaması yada bunun gibi seyler buyuk performans beklemiyorum yani sürat vs...

açkçası bende senede 8 bin km yi gecmem. su an mitsubishi lancer 1,6 at plus var 2006 model onu satıp sıfır almak istiyorum.
benm korkum yolda kalmak yakıt cok muhim degil yani gülmeyin ama aracın bir yokusu cıkamaması yada bunun gibi seyler buyuk performans beklemiyorum yani sürat vs...

Rutin Kontroller Yapıldığı Sürece hıc bır sekılde opel yolda bırakmaz. güvenlık ve konfor üst duzeydedır :)

Yoo tabikide bencede yolda bırakmaz benim içinde çok önemli değil aslında 1.4 olması ama şu açıdan önemli bence ben alırım 3-4 yıl sonra satarım yenisini alırım yine diyorsanız burda sizi sıkıntı bekler.Birinci olarak tutulan bir motor tipi olmadığından zor satılır ve değerinin çok altında gider diye tahmin ediyorum.Mesela ben alsam aracı satamasam ya da istediğimiz fiyatın cok altında satabilirsem sıkıntı olur, düşünsenize sıfır alıyorsunuz gözünüz gibi bakıyorsunuz çok km yapmıyorsunuz ve birileri gelip 1.4 diye fiyat kırdığında üzülür insan...

Geri