Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yok görunmez ben 1 kere baglattıgımda sadece arızaları gosterır dedıler, forumda bı arkadasda baska ıslere de yarıyor felan dedıde detaya ınmedım
hmm tamam o tech 2 soketınde chip oldugu ıcın baglatmadım.chipi sokup taktıgımızda ayar yapılması gerekiyor uğrastırdıgı ıcın tech2 ye baglanmamıstı

sizi kendimden fazla mahrum bırakmıym dedim:D

ben yakıt katkısını 444 almıştım iki depo önce kullandım açıkçası pek de fark göremedim ordaki adam (beni kandırmış da olabilir tabi:) yakıtta pek fark göremezende 7-8binde bir kullan deponu temizler ama uzun süre kullanmayıp kullanırsan 50bin gibi sorun yaşayabilirsin demişti, o takdirde kullanmamak daha mantıklı olabilirmiş. 15liraya almıştım.

sizi kendimden fazla mahrum bırakmıym dedim:D

ben yakıt katkısını 444 almıştım iki depo önce kullandım açıkçası pek de fark göremedim ordaki adam (beni kandırmış da olabilir tabi:) yakıtta pek fark göremezende 7-8binde bir kullan deponu temizler ama uzun süre kullanmayıp kullanırsan 50bin gibi sorun yaşayabilirsin demişti, o takdirde kullanmamak daha mantıklı olabilirmiş. 15liraya almıştım.

Ama senın aracın daha yenı ne gerek var kı :) sen sadece mazot koy katkıyla felan ugrasma , senın motorda leke yoktur daha :D

mazot koyayım tabi eren:)
benzinlikten çıkabilirim demi sanayi hemen arkasında yetişir mi?

işin şakası bi yana araba 10bine geldi eren artık ağırdan bunları yapmak gerekmiş ki araba kız gibi kalsın evdeki patron öyle emir buyurdu:D

Bencede kız gıbı kalsın benım gıbı bolu dağında kalkmakdansa :) Cok gezıyorum bu arabayla gunde 150km banko gidiyor okula gel git.. Senın arabayı 1 hafta ben alsam 35 bın e getırırım km yı :D

Sızın aracta performans chıp ıde mı var ?
yok performans chıp degıl hls modul dıye bir uygulama o sokete bır chıp takılıyor
http://www.opelimveben.com/ detayı burda var . aracı aldıgımda hararet gostergesı olmamasına şaşırmıstım. bu cip sayesınde hararet gostergem oldu, kapılar otomatık kılıtlenıyor , gunduz farı otomatık acılıyor ve ıstedıgın bırkac ozellık yuklenıyor. arabayı kılıtledıgınde kapı kılıtleme tuşu sureklı kırmızı yanıyor dişarıdan bakıldıgında alarm varmıs gorunumu oluyor bızım kapının onunde bırcok araba zorlandı bunun sayesınde herhalde benımkı zorlanmadı. vs vs
hem ecoflex le performans chıp beraber kullanıldıgında sıkıntı oluyormuş muş muş... şehir efsanesi bitermi

sadece uşak içi için benim km iyi sağol almıym ben kuzu:D

aslında belki kızacaksın ama baskı balatada senin hatan var gibi geliyor:(
sende pek çok farklı araç kullanmışsın. opelde kavrama çok farklı dipte ve hassas, heleki bide iilk sahibi buna dikkat etmediyse olmayacak iş değil
bayramda arabaları değişince babamın da ilk söylediği buydu bak: bu kadar mı dipte olur hele geri viteste her seferinde bi metre yırttım cart diye dedi:S
sonra ortim çok güzel! araba kullanır senin başına gelen 35binde onun başına geldi(astra 1,3 sedan var onda) serviste baskı balataya 875tl bayıldı
ama Allah beterinden korusun ters bi durumda aynı şey başına gelmemiş vardır bunda da bir hayır

sadece uşak içi için benim km iyi sağol almıym ben kuzu:D

aslında belki kızacaksın ama baskı balatada senin hatan var gibi geliyor:(
sende pek çok farklı araç kullanmışsın. opelde kavrama çok farklı dipte ve hassas, heleki bide iilk sahibi buna dikkat etmediyse olmayacak iş değil
bayramda arabaları değişince babamın da ilk söylediği buydu bak: bu kadar mı dipte olur hele geri viteste her seferinde bi metre yırttım cart diye dedi:S
sonra ortim çok güzel! araba kullanır senin başına gelen 35binde onun başına geldi(astra 1,3 sedan var onda) serviste baskı balataya 875tl bayıldı
ama Allah beterinden korusun ters bi durumda aynı şey başına gelmemiş vardır bunda da bir hayır

Ben aracı aldıgımdan berı baskı balata en ustde kavrıyordu zaten, sımdı en asagıda kavrıyor ,ben baskı balata sıyırmam yoksa ama gecelerı kalkış yapdıgımdan cok o yuzden 100bınde bıtcek balata 70de bıttı

Geri