Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
brıgstone er300 evet... suda bırkaz kez test ettım ınanılmaz performansı var lap dıye duruyor bıraz yol sesı var bundan sıkayetcıyım ama her guzelın bır kusuru vardır artık mıchelın alıp uzulurmuyum bunu dusunmedım degıl. michelın yaz lastıgı ne tavsıye edersın kullanıyormusun ve yol sesı ne durumda ?

Benım opelde goodyear ın lastıklerı var sımdıye kadar sıkıntı olmadı bende yagmurlu havada bende denedım sonuc cokta kötu degıl kullanım payına göre iyi, yol sesını benımkıde ıcerı alıyor o aracın ses yalıtımından dolayıdır dıye dusunuyorum,butun astra h larda var bu ses, mıchelın lastıgın patlamayan modelı bende gecenlerde saattıgım bmw de vardı memnundum yol sesı ve yola tutusu harıkaydı.. üzmez yanı.. ama kıslık lastıkdı.

hepsıde hemen hemen aynı para bridgestone ER300 un bır sıkıntısı sert hamurlu oldugu ıcın cok balon yapıyor benım 5 lastık dede balon var.. tabıı ılk kullanıcıdan kalan. ben sakin kullanırım ama yoL hali işte illakı oluyor

Son düzenleme:
bence bi anket gibi bişi açalım 2 3 tane alternatif tarih koyalım saatiyle birlikte :rolleyes: en rahatı öyle olur gibime geliyor sayın garajjj

brıgstone er300 evet... suda bırkaz kez test ettım ınanılmaz performansı var lap dıye duruyor bıraz yol sesı var bundan sıkayetcıyım ama her guzelın bır kusuru vardır artık mıchelın alıp uzulurmuyum bunu dusunmedım degıl. michelın yaz lastıgı ne tavsıye edersın kullanıyormusun ve yol sesı ne durumda ?

kesinlikle michelin tavsiye etmem ....... bende önlere privicy öle bişi taktım ilk virajda önden savurdu çünkü yumuşak...er 300 ün ses yapmasının nedeni kalın kaucuk olması ve zannedersem piyasada jant korumalı adı altında sert olan cinsleri var onların üretimi bitmiş diyolar....eğer bulursan orjinal lastkten vazgeçme derim bunlara ilave suda yol tutuşu çok iyi istanbul gibi bir yerde kardan ziyade su var ondan orjinalden vazgeçme derim ben er 300 takıcam şimdi ;)

Buluşun buluşun :D Gaziantep'te de ufak mini bir buluşma yapıp 2 astra h 1.3cdtı kullanıcısını foruma kazandırıcam inşallah...

Senem Hanım aracınız 1.6 tüp taktırdınız zannedersem,hangi kit diye sormucam da acaba lpg tüketim değerleriniz nasıl bende haftasonu Brc marka kiti taktırıcam aracıma da lpg de ne kadar tasarruf sağlıyor onu merak ettim.Şimdiden teşekkürler...

Geri