Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Gelmek ısteyenler , illa garaj ıcı olcak dıye bı sart yok ısteyen her uye katılabılır

pek bakan yok zaten biz bizeyin forumu kırletmeye gerek yok buluşmadan sonra açarız konu

walla eğer maddiyat imkan veriyosa 4 lastik derim ama ön 2 lastik te olur yani.ama üzerinden çıkan lastiğin aynısının takılması tavsiyemdir... mühendisler ona göre hesaplıyor çünkü.
bridgestone ER300 taktırmaya gıttım mıchelın alpin a4 kış lastıgı taktırdım varolan brıdgestone er300 ler bıtmış onlarıda attım...nisanda yenı er 300 alıp takacagım. şımdıde arabanın on dısk ve balataları bıtmıs servıs 350 tl dıyor ozel verıs 200 cıvarı... hıc mı bıtmez senın derdın :(

bridgestone ER300 taktırmaya gıttım mıchelın alpin a4 kış lastıgı taktırdım varolan brıdgestone er300 ler bıtmış onlarıda attım...nisanda yenı er 300 alıp takacagım. şımdıde arabanın on dısk ve balataları bıtmıs servıs 350 tl dıyor ozel verıs 200 cıvarı... hıc mı bıtmez senın derdın :(

hayırlısı olsun diyorum :)

İst' da olsaydım bu buluşmaya mutlaka katılırdım ya :S Üniversite gereği dışardayım..

Geri