Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
profili üye arşivine tanıtmam gerekliymiş neredn halledeceğim yardımcı olursanız...şimdiden teşekkürler

İyi Akşamlar Garaj..
Kaç gündür net yok hayatla bağlantım koptu :D
Babam geçen Cumartesi aracı servise götürmüş 90 TL'ye 6 yaş ve üzeri olan kampanyadan 5 yaş olarak yararlanmış :) Tech2'ye bağlamışlar motor ışığının yanmasının sebebi Valf felan gaz mı ne sıkışıyormuş benden harbersiz gitmeseydi resimlerdim buluşmaya malesef gelemicem babamı ikna etmek zor Sarıyer civarı olsa belki geliridim :(

Son düzenleme:
Bir öncekinde sarıyerdeydık yusuf , şimdillik kartal mc deyız , bir dahakınede karsıda o tarafda yaparız gene duruma gore ayarlarız

Bir öncekinde sarıyerdeydık yusuf , şimdillik kartal mc deyız , bir dahakınede karsıda o tarafda yaparız gene duruma gore ayarlarız
Siz iş çıkışları felan buluşma yaptınız 2 kişiydiniz :D (Bu Arada Numaranı Mesajlarmısın Eren Abi)
İnşallah Eren abi artık nasip kısmet birdahakine..

şimdi arkadaşlar buluşma tam olarak nerde ve saat kaçta olacak anadolu yakasında yapmayıp avrupa tarafında yapsak uymaz mı??

şimdi arkadaşlar buluşma tam olarak nerde ve saat kaçta olacak anadolu yakasında yapmayıp avrupa tarafında yapsak uymaz mı??

4 aralık cumartesı gunu bulusma , anadolu yakasında kartalda olucak, bundan oncekı bulusmayı avrupa yakasında yaptık, hafta sonu oldugundan dolayı kalabalık olur dıye dusunduk ,sımdılık secdıgımız yer daha serbest ve acık alan..

Geri