Opel Astra j led kısa ve uzun ?

omurcan_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aranıza yeni katıldım öncelikle herkese merhaba, Opel astra j 2017 edition model aracım var ve kısa ve uzunlara led far takmak istiyorum ama h7 ve h1 olmalı yoksa ikiside h7 mi oluyor nette böyle bir bilgiye ulaşınca kafam karıştı yardımcı olabileceklere teşekkürler ederim...

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam her ikiside h7 olamaz diye düşünüyorum (Boyut Sebebiyle). Benim öngörüme göre kısalar H7 uzunlar H1 şeklindedir(Net bilgi değildir).

omurcan_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam her ikiside h7 olamaz diye düşünüyorum (Boyut Sebebiyle). Benim öngörüme göre kısalar H7 uzunlar H1 şeklindedir(Net bilgi değildir).
Hocam öncelikle teşekkür ederim... AliExpressten sipariş vereceğim için tereddütte kaldım ama sizin dediğiniz bilgilere ulaşmıştım... son çare risk alarak dediğiniz gibi h1 ve h7 olarak sipariş vereceğim sanırım... ilginize teşekkür ederim...

texas93

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle merhablar. Bende aranıza yeni katıldım bildiğiim kadarıyla cevaplıyayım. Ben iki farın da içine baktım. Hatta kısaları beyaz led yaptırdım. İkisinin de içinde h7 yazıyo farların arkasında kapakta. Uzunlara taktırmadım ama onda da h7 yazıyor dediler. Aklınızda bulunsun