Opel Astra J'in Artıları Eksileri

gencebay25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Astra J'in Artıları Eksileri

içiniz rahat olsun aracınızı çok seveceksiniz.

Fth38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

artılarıda eksılerıde cok EKSILERI HERKES YAZMIS HEM FIKIRIM AMA  EN COK RAHATSIZ OLDUGUM BENDE YALITIM BERBAT TABI DIZEL OLMASININDAETKISI VAR .AMA EN COK BEGENDIGIM KAPININ ONUNDE DURAN YAKISIKLI KARIZMATIK GENև ARABANIN BANA AIT OLDUGUNU BILEREK ILERLEMEK VE UCAK KOKBITI GIBI IC MEKAN ASAHIP OLMASI OTURDUGUNUZDA SIZI MUTLU EDIYOR HARIKA YANI BEN NAZAR DEGIO SANIRIM AMA ALALI ARACIMI 5 AY OLDU BASIMA GELMEYEN KALMADI BIR SANSSIZLITIR GIDIYOR ARACIMIN DEGERIDE MALUM DUSUYOR VE ENTERESAN HICBIRI KAA DEGIL AMA ARACIN BASIN AHEP BISEYLER GELDI.ALLAHTAN TUTANAKLAR RESIMLER MEVCUTTA SATARKEN EN AZINDAN YALAN SOLUYOR SANMAZ KIMSE....

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uzunnn link' Alıntı:
artılarıda eksılerıde cok EKSILERI HERKES YAZMIS HEM FIKIRIM AMA  EN COK RAHATSIZ OLDUGUM BENDE YALITIM BERBAT TABI DIZEL OLMASININDAETKISI VAR .AMA EN COK BEGENDIGIM KAPININ ONUNDE DURAN YAKISIKLI KARIZMATIK GENև ARABANIN BANA AIT OLDUGUNU BILEREK ILERLEMEK VE UCAK KOKBITI GIBI IC MEKAN ASAHIP OLMASI OTURDUGUNUZDA SIZI MUTLU EDIYOR HARIKA YANI BEN NAZAR DEGIO SANIRIM AMA ALALI ARACIMI 5 AY OLDU BASIMA GELMEYEN KALMADI BIR SANSSIZLITIR GIDIYOR ARACIMIN DEGERIDE MALUM DUSUYOR VE ENTERESAN HICBIRI KAA DEGIL AMA ARACIN BASIN AHEP BISEYLER GELDI.ALLAHTAN TUTANAKLAR RESIMLER MEVCUTTA SATARKEN EN AZINDAN YALAN SOLUYOR SANMAZ KIMSE....

Aramıza hoşgeldiniz, öncelikle mesajları küçük harfle yazarsak ve kendimizi tanıtırsak iyi olur, keyifli paylaşımlar dilerim.

Aracın motor sesinden şikayetçiyseniz farklı yakıt markalarını da deneyin, Shell GTL kullanan arkadaşların motorları hayli sessiz çalışıyordu örneğin.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benzinli araçlar motor sesinden rahatsız değil.dizellerde de ses çıkıyor ama ses çıkmayan dizel de bulmak zor

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben Oğuz un Astra da rölantide neredeyse hiç motor sesi duymuyorum, düzenli olarak Shell GTL kullanıyor.

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Ben Oğuz un Astra da rölantide neredeyse hiç motor sesi duymuyorum, düzenli olarak Shell GTL kullanıyor.
Ben de GTL kullanıyorum aracı aldığımdan beri hem ses daha az hem cekis daha iyi bir de son yaklaşık 7000 km dir dpf gizli temizlik dahi yapmadı.

Eski aracımda arada GTL dışında mazot denemiştim normal vpower gibi, cok ses ve çekişinden hiç memnun kalmamıştım.