Opel astra mı Ford focus mu? (Dizel)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan izzetdalgic
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
I

izzetdalgic

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar opel astra 1.3 dizel almak üzereyim. focus'la karşılaştırmasını yapar mısınız?

ford al

İkiside ekonomik araç.

1.3 CDTI 90 HP 200 NM Tork
Artısı: Vergisi Düşük. Eksisi: Biraz Hantal.

1.6 TDCI 110 HP 240 NM Tork. Artısı: Astraya göre performanslı. Eksisi: Çok sesli çalışıyor olması.

Ben Olsam Astra alırdım. Tercih meselesi. Astra'nın tipi daha hoş, fiyatı daha cazip.(bana göre.)

İkiside ekonomik araç.

1.3 CDTI 90 HP 200 NM Tork
Artısı: Vergisi Düşük. Eksisi: Biraz Hantal.

1.6 TDCI 110 HP 240 NM Tork. Artısı: Astraya göre performanslı. Eksisi: Çok sesli çalışıyor olması.

Ben Olsam Astra alırdım. Tercih meselesi. Astra'nın tipi daha hoş, fiyatı daha cazip.(bana göre.)

bu yoruma katılmamak elde değil aynen yukarıda yazıldığı gibi focusun dizelinin performansı feci derecede yüksek ama gerçekten çok ama çok sesli çalışıyor ayrıca makyajlı focuslar çok fiyasko çok kötü makyajsız olsa tercih edilebilir

Walla astra kasa yenileyecekken bir astra H almak mantıksız olur. Ben ford derim. Gerçi fordu un iç tasarımı hoşuma gitmiyor. Eğer illa astra H diyorsanız yeni astranın çıkmasını bekleyin, o zaman bayiiler ellerinde kalan yüksek donanımlı modelleri çok ucuza verecektir

Bende bu iki araç arasında kaldım ama tabii ki astra da karar kıldım astra 1.3 cdti enjoy metalik renk 36000 tl civarına geliyor ford un ise boş modeli 36500 civarına gelio ...

Ben de araba alırken ikisinin arasında kalmıştım. Astra'da karar kıldım, sebebi ise 1.3 cdti. Bir de fiyat olayı var tabi, 2 birbirine yakın arabanın arasındaki bu fark çok gereksiz. Araçtan extra bir güç beklemiyorsanız, Astra'da karar kılın derim. Arkadaşlardan birinin dediği gibi h kasayı hemen almayın, hele şu yeni astralar bir gelsin.

Astra. ford kaba gürültücü ve çok yapan bir arabadır. astra focusa göre sanat eseridir. dikkatlice inceleyin iki arabayı da. forddaki estetik yoksunluğu sizi hemen vazgeçirecektir

eğer ki amaç kaliteli müzik sistemi, çok yakmadan performans elde etmekse ford derim.ancak kalite unsuru önemliyse, daha seyrek sorun çıkartacak, tok bir araba istiyorsanız opel derim.focuslarda aracı stop edince araba sallanıyor bunun gibi eski nesil bir kamyonet kullanıyormuşsunuz gibi hissettiren sinir bozucu yönleri var.

merhaba arkadaslar bende bi sorum olacak yardım ederseniz sevinirim saygılar opelin özellikle astranaın twinport ,cd clup,enjoy,confor ,serileri var ne anlama geliyorlar ve hangisi en fulü ve alınması gereken önerirsiniz tş ederim bilgileriniz için

Geri