Opel astra mı Ford focus mu? (Dizel)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan izzetdalgic
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben astra yı seçerdim

1.7 cdti 125 hp Türkiyedede satisa sunulursa mükemmel olur test sürüsü yaptim harika motoruda h lara göre daha sessiz, ic dizayn, beyaz los göstergeler, sürgülü kolluk,vallahi otür bir araba almak isteyenler icin bicilmis haftan golfunde koltugunu sallayacak hic süpem yok..

Astra biraz yüklüyse belediye otobüsü gibi oluyor performans önemli değilse alınabilir, Ben olsam fordu tercih ederdim aralarında kalite olarak bariz fark olduğunu düşünmüyorum üstelik astradan daha konforlu

seriliğinin gücünün haricinde ford astranın yanına yaklasamaz
Doğru Yanına Yaklaşması Vites Küçültmesi Lazım :cool:
Yorumları okudum hepsini Burdakilerin Çoğu Focusa binmemiş sadece görmüş diyorum Yorumlardan Bariz belli Yani..Lütfen En yakın Ford bayisinden Aracı test ediniz..:D

Doğru Yanına Yaklaşması Vites Küçültmesi Lazım :cool:
Yorumları okudum hepsini Burdakilerin Çoğu Focusa binmemiş sadece görmüş diyorum Yorumlardan Bariz belli Yani..Lütfen En yakın Ford bayisinden Aracı test ediniz..:D

burdakiler binmemiş diyelim hadi, koca ülkede de mi bilen yok bu araçları! kim daha çok satmış, kim daha çok tutulmuş sen de bi ona bakıver.

astranın vergiden yakıttan bakımdan forda göre avantajlı olduğu bi gerçek bende alırken focus golf astra arsında gittim geldim astranın her bakımdan ekonomik olması beni cezbetti hantal kaldığı doğru ancak o kadar fiyat farkı verip focus almaktansa bi chip yaptırıp astramı püff diyen focusları harcamak daha zevkli

bordo nar çiçegi arası rengi olan ford focus u görün sonra yorum yapın:)

ford focus dizel +++++

bu arada yorum ypanlar yol tuutusları nerdeyse aynı diyen var astra iyi diyen var:):)

bence test edin focusu hiç bişey kaybetmessiiniz

focus her alanda öndedir ,astranın gerisinde kaldıgı 2 nokta vardır

astra daha sessizdir ( miinik motorundan dolayı)

astra iç gögüs dizaynı ve göstergelerde daha estetiktir

Son düzenleme:
astranın vergiden yakıttan bakımdan forda göre avantajlı olduğu bi gerçek bende alırken focus golf astra arsında gittim geldim astranın her bakımdan ekonomik olması beni cezbetti hantal kaldığı doğru ancak o kadar fiyat farkı verip focus almaktansa bi chip yaptırıp astramı püff diyen focusları harcamak daha zevkli

astraya chip yaptırdıgınızda stock bi focusun beygir degerini tam olarak yakalıyorsunuz peki ya tork degeri??

0.3 lük litre farkı olan arabanın tork farkı chiple yakalanamaz

gectiginiz focuslar 1.6 benzinli 100hp lerden olmasın

Focus tam bir kazma bence. Hiçbir tarafında estetik göremiyorum.

Kesinlikle Astra 1.3 CDTI derim. Biraz daha yavaş hızlanıversin. 6 ileri var salla otobana gör keyfi.

Geri