Opel Astra'mın Göğsü Kabardı ! :)

Öncelikle geçmiş olsun.. Airbag-leri patlamış araç almakla büyük cesaret göstermişsin.Keşke satıcıya kazanın niteliğini de sorup durumu tam öğrenseydin.Bu sana daha sonra çıka-bilecek problemleri çözmende faydalı olurdu + aracına ne kadar güvenebileceğini bilirdin.

Ben de "moraranlar" arasındayım ;).

Öncelikle geçmiş olsun.. Airbag-leri patlamış araç almakla büyük cesaret göstermişsin.Keşke satıcıya kazanın niteliğini de sorup durumu tam öğrenseydin.Bu sana daha sonra çıka-bilecek problemleri çözmende faydalı olurdu + aracına ne kadar güvenebileceğini bilirdin.

Kazanın Niteliğini sordum. Benden Önceki Sahibi Alkollü olarak direksiyon başına geçip (Aracın tam hızını bilmiyorum) Benzin Pompasına girmiş. Tüm Airbag'ler açılmış.Ben Bunun olduğunu bile bile aldım. Fakat Göğüs'ün kaplama olduğu konusu hiç açılmadı. Neyse Yarın Sabah 09:30 da Opel servisinde Göğüs Sökülüp Antalyaya Gönderilecek. Resimleri fırsat bulursam eklerim..

Saygılarımla...

Şahin ATAK
Opelim.net Üyesi
Opel Astra 1.3 CDTI 2009
Şimşek Gri

Şahin kardeş ilk konu açtığının başlığı aynen şudur;

Sende bu olaya gülmüşsün. Yada üzülmeyi ters yaptım. :(

Sonra airbagler patmış olduğu yazdık. Sen motor kazasını gösterip airbagler patlamadı diye yazdın.

Sonra servise götürdün tümkaplama olduğunu öğrendin. Yazdığın aynen aşağıdaki gibi

NOT : Benden Önceki Sahibi Araçla Kaza Yapmış Tüm Ön Airbag'ler patlamış.Yerine yenileri takılmış ve göğüs antalyada kaplanmış.

Şimdi yazdığın aynen şu zaten biliyordun.
Tüm Airbag'ler açılmış.Ben Bunun olduğunu bile bile aldım.

Yani biz senden çok daha üzüldük çok daha araştırdık hatta tartıştık. Fakat sen konuyu ilk açtığında tüm airbagler patlakdığını bile bile aldım deseydin bu kadar kişi tartışmazdı.

Şahin kardeş ilk konu açtığının başlığı aynen şudur;

Sende bu olaya gülmüşsün. Yada üzülmeyi ters yaptım. :(

Sonra airbagler patmış olduğu yazdık. Sen motor kazasını gösterip airbagler patlamadı diye yazdın.

Sonra servise götürdün tümkaplama olduğunu öğrendin. Yazdığın aynen aşağıdaki gibi

NOT : Benden Önceki Sahibi Araçla Kaza Yapmış Tüm Ön Airbag'ler patlamış.Yerine yenileri takılmış ve göğüs antalyada kaplanmış.

Şimdi yazdığın aynen şu zaten biliyordun.
Tüm Airbag'ler açılmış.Ben Bunun olduğunu bile bile aldım.

Yani biz senden çok daha üzüldük çok daha araştırdık hatta tartıştık. Fakat sen konuyu ilk açtığında tüm airbagler patlakdığını bile bile aldım deseydin bu kadar kişi tartışmazdı.

Merhaba Arkadaşım ;

Sanırım Eksik Yönler olduğu için bazı tartışmalara mahal verdik. Şimdi Konuyu Şöyle anlatayım ;
Ben Opel Astrayı almaya gittim. Sahibi bana anlattı Bak kardeşim dedi ben bu arabayla kaza yaptım airbagler patladı sonra gittim yenisini taktırdım dedi.Bilgin Olsun dedi.Bende Tamam Dedim Aldım Aracı. Aracı aldıktan sonra bir kazada ben yaptım Fakat yeni takılan airbagler patlamadı.Fakat Benden önceki sahibi aracı bana satarken " kazadan sonra ben birde bu arabanın göğüsünü kaplattım demedi" Kaplamalar kalkmaya başlayınca ben farkettim.Şimdi ise Aracı Opel servisine bıraktım az önce.
İlk başta vermem gereken bilgileri sonda verip tartışmaya mahal verdiğim için kusura bakmayın.
Saygılarımla...

Şahin ATAK
Opel Astra 1.3 CDTI 2009
Şimşek Gri.

hocam yanlış anlamayın da, cavplarınızı okurken farkettim Ben 2006 model 125.000km astra H dizel enjoyu ben 26 yA ALDIM
siz 2009 model 98000 km aracı 27,500 almışssınız benim araçta kapılarda dıştan vs bi kaç boya var aracım kazasız fiyat farkı sizce normalmi?
iyi forumlar

Geri