Opel Çıkma parça ihtiyacı olanlar (elektronik olarak)

merhaba coldekiadam. benim opel vectra cdx 2.0 aracıma bu resimdeki gördüğün parça lazım. bana fiyatını ister pm den ister burdan yazabilirsin. umarım bulursun :(
opelcdxpara.jpg

tamam arkadaşlar yedek parçayı buldum ilginize teşekkür ederim.

Güncel...

Merhaba;
Banada parça lazım.Abs tc beyni.Beynin kodu 0273004231.Arabam 2000 model vectra 100. yıl.Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.Şimdiden çok sağolun.Görşmek üzere...

astra g için cruise controllü sinyal kolu içim özel mesaj gönderdim coldekiadam..umarım dönersin geri :)

bu ticari ilan değil mi?

buradan biz istek yapacağız siz getirteceksinz ve bize satacaksınzz

Bence burda ticaret olayı yok bir nevi aracılık söz konusu siz burdan istediğiniz parçayı yazıyorsunuz arkadaş size pm ile dönüyor uygunsa getirtiyor ticaret söz konusu deilki?

Ben bu arkadaşın iyi niyetine güveniyorum.sonucta kimse keriz değil,herkes istediği parçanın fiyatını az-çok biliyor ve bir de bu arkadaşa soruyor.O da fiyat bildiriyor,hesabına uyuyorsa alıyor,bu kadar basit.

Ben bu arkadaşın iyi niyetine güveniyorum.sonucta kimse keriz değil,herkes istediği parçanın fiyatını az-çok biliyor ve bir de bu arkadaşa soruyor.O da fiyat bildiriyor,hesabına uyuyorsa alıyor,bu kadar basit.

yanlıs anlasılmasın ben kandırıyor falan demedim

sadece ticari bir baslık sonucta para kazanıyor, fiyat veriyor isine gelen alıyor, aynı sekilde benim ilanım silindi ticari baslık gerekcesiyle

Geri