Opel Corsa 1.2 vs Fiat Serçe 1.3

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Sinan780
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Finish'e ilk kim ulaşır?

• Kullanılan toplam oy
    63
tanıttık ama...

Maksat muhabbet olsun:) .bi ara Fiat Bis ile Opel Agila yı kapıştıralım
sende bi ara kendini tanıtsan iyi olur arkadaşım

valla arkadaş sende bulgar polisi:D gibisin kaçış yok.
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=26524 (guardson dan inciler)

ve konu ciddi diyen arkadaşlar içinde, bu serçe corsa kapışması hakkındaki benim yorumum bu.komik geldiği için kapışma muhabbet olsun diye olur zaten ve birde şöyle şöyle 2 araba kapışsa fena olmaz dedik.insan tamircisi yerine araba tamircisi olsam yorumum daha farklı olurdu emin olun...

Son düzenleme:
serçe yüklenilmiş yazdıklarınıza göre ikiside standart olsun corsa her türlü alır.. he bu zamanda standart serçe mi var diyedceksin onu bilemem ama bu yaptıklarınızla serçe alır...

valla bu modifiye işleminden pek bişe anlamadığım için oy kullanmadım ama sonucunu merakla bekliyorummm

Denenmemiş bir şeyi tutupta ortaya atacak değiliz elbet, amacımız kişilerin ön yargı ve bilgilerini anlayıp öğrenmek.. Ne yazık ki bazı ortamlarda da tekrarlandığı gibi bu tip aşağılama, marka fanatikliği vb gibi tepkilerle karşılaştığımız oluyor. Serçe harici 2006 opel corsa cdti, 2007 fiat doblo 1.3 multijet, 2006/04 fiat palio 1.3 multijet/1.2, 2000 volkswagen passat 1.8T ve ondan daha önce 1-2 aracım daha olmuştur geçtiğimiz 4-5 sene içerisinde ama 14 yıllık yadigar serçe bende tutku olmuştur. Diğer araçlarla da karşılaştırma açabilirdim ama amacımız farklı.. Ciddiyet içerisinde cevap veren arkadaşlara teşekkürler..

Denenmemiş bir şeyi tutupta ortaya atacak değiliz elbet, amacımız kişilerin ön yargı ve bilgilerini anlayıp öğrenmek.. Ne yazık ki bazı ortamlarda da tekrarlandığı gibi bu tip aşağılama, marka fanatikliği vb gibi tepkilerle karşılaştığımız oluyor. Serçe harici 2006 opel corsa cdti, 2007 fiat doblo 1.3 multijet, 2006/04 fiat palio 1.3 multijet/1.2, 2000 volkswagen passat 1.8T ve ondan daha önce 1-2 aracım daha olmuştur geçtiğimiz 4-5 sene içerisinde ama 14 yıllık yadigar serçe bende tutku olmuştur. Diğer araçlarla da karşılaştırma açabilirdim ama amacımız farklı.. Ciddiyet içerisinde cevap veren arkadaşlara teşekkürler..
kesinlikle oyle dusunme aracının ne oldugu hiç onemli degil dosluk onemli olan bence serceyi busekilde modifiye etmen cok guzel bişey. bir aracla ugrasıp kendizevkine gore aracı yurutebiliyorsan iş bitmiştir gerisi teferruat sayygılar..

Bence güzel bir karşılaştırma araçlar denk ama yapılan işlemlerle SERÇE alır gibime geliyor rolling olsa kesin serçe diyecem eski bir SERÇE kullanıcısı olarak standart bir SERÇE nin göstergede yazan 160 km/h nin tamamını yaptığına bizzat şahidim.

bu modifiyeler ile 0-100 km/sa 16 sn fabrika verisini 12sn nin altına çekebilmek için kısaltılmış vites oranları ve hafifletilmiş şase gibi açıklamalarda daha teknik veriler verilebilir mi?
bu şekildeki verilerle yapılabilecek bir kıyaslama %25den fazla bir akselerasyon performans artışı yapılması gerekiyor ki bunun için bahsedilen modifiyelerin tam anlamıyla yeterli olması zor gibi...

Geri