Opel corsa 2002 1.2 otomatİk gaz kesme problemİ

selçuk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhabalar.
YaklaŞik 6 aydir gaz kesme problemİ yaŞiyorum.aracimla herhangİ bİr yerde durduktan sonra arabaya gaz verdİĞİmde 2 3 metre gİttİkten sonra bastiĞim gazi araÇ almiyor 7 8 sanİyelİne araÇta hİÇ bİr tepkİ olmuyor duruyor sankİ araÇ ÇaliŞmiyormuŞ gİbİ olduĞum yerde kaliyorum.
Gaz pedalini sonuna kadar bassamda hİÇ bİr tepkİme olmuyor ve araÇ 7 8 sanİye sonra bİrden baĞirarak kalkiyor tabİ bu 7 8 sanİye arkadakİ trafİk korna kiyamet.orjİnal gm marka cİhazada baĞlattik ama hİÇ bİr problem gÖzÜkmÜyor herhangİ bİr arizada vermİyor araba bu problem neden olabİlİr bİr fİkrİ olan varmi?

USTAM EGR DEN OLABİLİR DEDİ VE İPTAL ETTİ 2 HAFTA BU SORUNU YAŞAMADIM AMA SONRASINDA YİNE TEKRARLAMAYA BAŞLADI ÖZELLİKLE YOKUŞ YADA HAFİF RAMPALARDA BİLE ÇOK SIKÇA YAPIYOR.

Aracınıza enjektör temizleyici katkı kullanın düzelmez ise benzin pompası basıncını ölçtürün yeteri kadar benzin gelmemesi durumunda bu salaklık meydana çıkıyor birde benzin kesinlikle çeyrek depo altına düşürmeyin. Çeyrek depo altında olunca yine bu durum oluyor.

evet mantıklı ama herkes çok farklı şeyler söylüyor bazıları ateşleme bujileri yada bobinlerden diyen var genel çoğunluk beyin diyor doğru teshis yada mantıklı olanın üzerinde durmak lazım yoksa onu değiştir bunu değiştir çok parçalanırım

evet mantıklı ama herkes çok farklı şeyler söylüyor bazıları ateşleme bujileri yada bobinlerden diyen var genel çoğunluk beyin diyor doğru teshis yada mantıklı olanın üzerinde durmak lazım yoksa onu değiştir bunu değiştir çok parçalanırım

Dedim şekilde yapın. Kısa zaman içinde sorun filan kalmaz. Araç da LPG var mı?

lpg takılı değil ama bir dahaki ay düşünüyorum 45 kuruş yakıyor

lpg takılı değil ama bir dahaki ay düşünüyorum 45 kuruş yakıyor

Uzun süre binecek isen takdır. Boşuna benzin ile binme zaten LPG olunca söylediğin sorunlar da kalmayacak :) benim araba da aynı halt var çünkü benzin de mantaklık yapan araba LPg manyak oluyor :)

Geri