opel corsa belası!!!!

kırmızı corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3-4 gün önce 1350tl masraf ettiğim corsa masraf çıkarmakta sınır tanımayarak yine nefret etmeme sebep oldu. aracın uzaktan kumandası 5-6 kere basınca kapatıp açıyor,pildendir dedim değiştirdim yine aynı. senkronizasyon olayı varmış onuda denedim yine aynı. Allah kimseyi opel corsa alıp belaya bulaştırmasın (amin)

3-4 gün önce 1350tl masraf ettiğim corsa masraf çıkarmakta sınır tanımayarak yine nefret etmeme sebep oldu. aracın uzaktan kumandası 5-6 kere basınca kapatıp açıyor,pildendir dedim değiştirdim yine aynı. senkronizasyon olayı varmış onuda denedim yine aynı. Allah kimseyi opel corsa alıp belaya bulaştırmasın (amin)
Her aracta sanssizliklar olabilir. Corsa alip uzun zaman sorunsuzca kullanan bi suru insan var.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Frekans ayarlarını kontrol ettirin.

kumandada lehim çatlağı ya da switch arızası olabilir,iyi bir anahtarcı halleder bence....

Bütün araçlar KUL yapisidir.Ayrıca mekaniktir.Bunun Corsa ile bi alakası yok ki.

Bu iş şans meselesi ben Astra h aldım 180 binde yağ bakımı,silecekler harici 1 lira Masraf etmedim biniyorum.komşum da Astra h Aldı 90 binde ama maşallah sanayiden çıkamıyor.aracında lpgde yok.en son satmayı düşünüyordu.

kumandanın pil yuvasında ki metal kısım değişecek. daha önce de tamir görmüş gibi sanki içi.. durduk yere nasıl oluyor anlamadım. yere de düşmedi..hayırlısı bu son arızası olsun inşallah:)

Geçmiş olsun sorununuz inşallah kolayca hallolur. Araçlar birçok mekanizma ve parçadan toplanıp üretildiği için bazen bazı noktalarında sorun oluşabiliyor. bir oto anahtarcıya giderek gösterin bence.

KARDEŞ sen Antep'te usta arayan arkadaştın değil mi?ne Değişti de bu kadar masraf ettin?bir de hangi ustaya gittin benim söylediğime mi?antepte çok Çakal var.

Geri