Opel Corsa Neden Gitmiyor?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan k@lken
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
manuel viteslisi bile yürümüyoo!otomotik hiçte bile yürümüyoo!

2006 1.2 otm corsa kullandım arkadasın.tam bayan işi. Zaten arkadasta bayan.

opeller ve volkswagen ler hızlanmaları olmayan ama yüksek hızlarda stabil giden araçlardır. Bunu bilerek almak gerekir.

Seri araç istiyorsan başka marka düşünmelidir. Subaru, M.Evo versiyonları, Ford Zetec, vb şehir kullanımına uygun olan araçlar.

yada GTI lara yönelmek gerekiyor. Pgt 306GTI gibi

Ya araba sağırda olabilir bayan otomobili sonuçta ama ne biliyim saçma şekilde hızlanmıyodu yani kendini kesinlikle ileri atmıyordu araba en ufak yokuşta biraz zorlayınca hararet 100dereceyi geçiyordu...

Anlayamadım ben mi çok abartıyorum?

opeller ve volkswagen ler hızlanmaları olmayan ama yüksek hızlarda stabil giden araçlardır. Bunu bilerek almak gerekir.

Seri araç istiyorsan başka marka düşünmelidir. Subaru, M.Evo versiyonları, Ford Zetec, vb şehir kullanımına uygun olan araçlar.

Subaru evo alabilecek olsak corsa almazdık dimi?

Mesajımı okumamışın galiba ben Corsa sınıfındakilere göre neden gitmiyo diyorum sen bana GTI diyosun GTIlar heralde bastın mı gider:D

corsanın gitmesini beklemek hata olur demek istediğim için hızlı araçları yazdım.:(

Ama hararet yükseliyor yazmış arkadas bence normal değil. bizim bildiğimizden öte bir gidişinde ağırlık var demek ki.

Benim başıma henüz gelmedi o yüzden arızalı olabilecek bir parça konusunda fikrim yok.

En güzleli başkasının arabasını dene yada arabanı başkasına kullandır :help: fikir verir normal mi anormal mi?

Sonra ver elini sanayi...

Araba benim değil bir arkadaşımın annesinin pek yapabileceğim bi şey yok ama 1 ay önce servisten çıktı dediler bana dahada kafam karıştı...

corsa gerçekten de çok atak bir araba değil;kalkışlarda ve yokuşlarda ben de 2004 corsa ile beklediğimi bulamadım:(

arkadaşlar,baştan sona kadar tüm yorumları okudum.bence arkadaşın kullandığı aracın ciddi bir bakıma girmesi gerekiyo.çoğu arkadaş corsaların atak olmadığından söz ediyo.bence kendi kategorisindeki en seri araç.bende 2003 corsa c 1.4 manuel vites araç sahibiyim.ister ilk kalkışta ister ara hızlanmalarda ister otoyolda biçok arabaya meydan okuyorum.buna 1.6 motorlar dahil.corsaya haksızlık ediyosunuz.yol tutuşu olarak,güvenlik ve konfor olarak sınıfında hiçbir araca değişmem corsayı.illede sürat isteyenler gitsin subaru impreza alsın dicem ama zaten gücü yeten alaibilir ancak..onun için elinizdeki aracın değerini bilin derim ben.bakımlarını ihmal etmeyin.ben aracıma bir canlı gibi dikkat ediyorum,gözüm gibi bakıyorum tüm bakımlarını düzenli yaptırıyorum ve hiçbir şikayetim yok...

kırmızı ışık yeşile geçince amn tanrım

slm bugün yaşadığım bir tecrübeyi anlatayım izmirde kırmızı ışıklarda durmak zorunda kaldım yanımda bir mitsubishi ve birde palio 2007 vardı herikisinide 97 model 1.4 swing opel corsam ile kalkışta nal toplattım.Gerçi aracım düz vites ve vites aralıkları 2500 devirde değiştirdim ve sonuç harikaydı.:rock

Geri