Opel Corsa Neden Gitmiyor?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan k@lken
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
+1:good:

arkadaşlar,baştan sona kadar tüm yorumları okudum.bence arkadaşın kullandığı aracın ciddi bir bakıma girmesi gerekiyo.çoğu arkadaş corsaların atak olmadığından söz ediyo.bence kendi kategorisindeki en seri araç.bende 2003 corsa c 1.4 manuel vites araç sahibiyim.ister ilk kalkışta ister ara hızlanmalarda ister otoyolda biçok arabaya meydan okuyorum.buna 1.6 motorlar dahil.corsaya haksızlık ediyosunuz.yol tutuşu olarak,güvenlik ve konfor olarak sınıfında hiçbir araca değişmem corsayı.illede sürat isteyenler gitsin subaru impreza alsın dicem ama zaten gücü yeten alaibilir ancak..onun için elinizdeki aracın değerini bilin derim ben.bakımlarını ihmal etmeyin.ben aracıma bir canlı gibi dikkat ediyorum,gözüm gibi bakıyorum tüm bakımlarını düzenli yaptırıyorum ve hiçbir şikayetim yok...

slm bugün yaşadığım bir tecrübeyi anlatayım izmirde kırmızı ışıklarda durmak zorunda kaldım yanımda bir mitsubishi ve birde palio 2007 vardı herikisinide 97 model 1.4 swing opel corsam ile kalkışta nal toplattım.Gerçi aracım düz vites ve vites aralıkları 2500 devirde değiştirdim ve sonuç harikaydı.:rock

peki diğerleri gaza bastımı? palio 1.6 ise geçebilmen çok zor. hafif araba ve 103 beygir motor. basınca gaza uçuyo alet

Son düzenleme:
arkadaşlar,baştan sona kadar tüm yorumları okudum.bence arkadaşın kullandığı aracın ciddi bir bakıma girmesi gerekiyo.çoğu arkadaş corsaların atak olmadığından söz ediyo.bence kendi kategorisindeki en seri araç.bende 2003 corsa c 1.4 manuel vites araç sahibiyim.ister ilk kalkışta ister ara hızlanmalarda ister otoyolda biçok arabaya meydan okuyorum.buna 1.6 motorlar dahil.corsaya haksızlık ediyosunuz.yol tutuşu olarak,güvenlik ve konfor olarak sınıfında hiçbir araca değişmem corsayı.illede sürat isteyenler gitsin subaru impreza alsın dicem ama zaten gücü yeten alaibilir ancak..onun için elinizdeki aracın değerini bilin derim ben.bakımlarını ihmal etmeyin.ben aracıma bir canlı gibi dikkat ediyorum,gözüm gibi bakıyorum tüm bakımlarını düzenli yaptırıyorum ve hiçbir şikayetim yok...

:good:

bence bir araç beklentilere göre birşeydir yada değildir.

Son düzenleme:
Bende da Corsa 2001 1.4 C var.Arabamdan gayet memnunum biraz fazla yaktığını söyleyebilirim ama başka arabaları kullandığımda rahatsız oluyorum devamlı el frenini kontrol ediyorum.El frenimi çekik diye bakıyorum.Corsalar yeterince seri, 1.4 benzinliler için konuşuyorum tabi, aynı tepkileri 1.3 Dizellerde yada 1.2 lerde göremedim. Bence sınıfının en iyilerinden biri.

evet

Bende da Corsa 2001 1.4 C var.Arabamdan gayet memnunum biraz fazla yaktığını söyleyebilirim ama başka arabaları kullandığımda rahatsız oluyorum devamlı el frenini kontrol ediyorum.El frenimi çekik diye bakıyorum.Corsalar yeterince seri, 1.4 benzinliler için konuşuyorum tabi, aynı tepkileri 1.3 Dizellerde yada 1.2 lerde göremedim. Bence sınıfının en iyilerinden biri.

Cors - c ler icin dedign belki dogrudur ama inan ki Corsa - D 1.4 Gitmiyor abi, kasasimi agir geliyor nedir.. Bazen supheleniyorum 90 bg mi degilmi diye.. Canim sikiliyor.. Motorada el atamiyorum garantidn cikmasin diye, zati el atsamd a ne yaptiricam daha fazla bg icin onuda bilmiyorum..

bir Corsa - D Cosmo 1.4 Kullanicisindan izlenimler...

valla bende 99 1.4 gls var araçtan memnunum yani en azından kapasite belli fazla bi şey beklemiyorum ama sabah işe giderken e36 318 coupe la kapıştık tabi sıkışık trafik ve şöförlük faktörü etkiliydi.. kısacası kalkışta çok iddalı değilim ama tarfikte en son yeni kasa seat leonla birde mercedes ml serisi jeplen kapıştık baya eğlenceliydi
sonuç: 98 m3 le 270 km/h görmüş biri olarak corsamdan memnunum arkadaş..

Geri