opel en çok şikayet alan araç mıdır?

eskşiehir opel serwisinde yogunluktan dolayı aracı hemen kabul etmedilre randewu werdiler serwis sikayetlerden ötürü gayet yogun idi, we ayrıca arac 2008 corsa 1.3 cdt sıfır aldık ikinci el weya döküntü falan da degil fakat alıdıgmızdan beri 3-4 ayda bir serwise gidiyorum sikayetlerimden ötürü en son gittigimde ki hala serwiste arac henüz cıkmadı enjektörlerde sıkıntı war 1250 lira gibi bi rakam cıkardılar we kullanıcı hatası dediler garantisi dewam etmesine ragmen yanlıs yakıt diyorlar ama aracı alırken sadece euro disel kullanın dediler we bunun dısına cıkmadım sürekli shell den alıyorum opetten alın dediler bununla ilgili yazılı belge istediginizde wermyorlar koltugun arkdasından yay mı cıkmadı ki 80 kiloyum nasıl olduysa oda kullanıcı hatası,arka kapılardan sürekli takır tukur ses geliyor araba kasıldıgında bu sikayetten serwise 4 kez gitim her seferinde tamam hallettik diorlar ama 1 hafta içinde tekrar ediyor cekilmez boyuta geldiginde tekrar gitmek zorunda kalıyorum nasıl oluyor anlamıyorum 18000 de bi arac sürekli euro disel alınmasına karsın enjektör memeleri degişiyor we bu kullanıcı hatası deniyor arac easytronic wites gecişlerinde sarsıntıları saymıyorum bile

Böyle bir kanıya bireysel varmak hata olur bence.Bence en kolay ve doğru yolu bir yıl içerisinde satılan araçların şikayet sayısına oranıdır.

Saygılar...

Bence çok sorunlu araçlar opeller.
Bundan sonra opel mi tövbeeeeeeeeee.

Arabalarında ruhu olduguna inanırım nasıl davranirsan oda sana öle karşılık verir suana kadar hiç bir sorun yasamadım..

Arabalarında ruhu olduguna inanırım nasıl davranirsan oda sana öle karşılık verir suana kadar hiç bir sorun yasamadım..

ruhu demeyelim ama doğru sonuçda oda doğadan meteryallerle yapılıyor boyasından tutda kaportasına motoruna koltuğuna kadar çoğu yeri doğadan alınıp elden geçirilip kesilip biçilip süzülüp belki başka meteryallerle karıştırılıp başka formlara bürünmüş şeylerdir.

bu gün bilim adamları bizim bitki diye bildiğimiz kopardığımız ezdiğimiz yapraklar dalların çiçeklerin bile stress oranı olduğunu ortaya çıkardılar yani bitkiler de bile stress var stress yapıyorlar.. yani onlarda da bir hayat bir sezgi var. bitkilerde varsa arabada niye olmasın oda senin sürüşüne göre ona bakmana göre sana bir karşılık vericekdir iyi yada kötü..

Asıl vectranın süspansiyonu serttir yanlışınız var gibi.
Bozuk yolda her arabada konfor düşer ama Astra sağı solu ötmeyen ve içeri fazla ses almayan bir araç olduğu için diğerlerine göre çok daha konforludur.

bence çooook yanlış biliyosun arkadaşım astra sağı solu öten tek araçtır. süspansiyon sert olduğu için içeriye ses alması çok normal ama yol tutuşu süper.yinede bu fiyata bu özellikleri veren araç bulmak çok zor

bence çooook yanlış biliyosun arkadaşım astra sağı solu öten tek araçtır. süspansiyon sert olduğu için içeriye ses alması çok normal ama yol tutuşu süper.yinede bu fiyata bu özellikleri veren araç bulmak çok zor
Demekki size hurdaları denk gelmiş hep. Bende bu dediklerinin hiçbiri yok.
Veya sizin araçların amortisörlerinde ve süspansiyon parçalarında sorun var.

ya adam samsun un en iyisiymiş.zatn gelen giden eksiik olmuyordu servis arı gibi çalışıyordu.ancak tamir eden yardımcıları.usta sadece şunu değiş bunu tak diye emir veriyor işi yapan yanında çalışan diğer gençler.

servisin adını yazabilir misin? bizde aynı hatayı yapmayalım:D

Demek ki aynı mantalite. Bir servis klasiği daha...

ruhu demeyelim ama doğru sonuçda oda doğadan meteryallerle yapılıyor boyasından tutda kaportasına motoruna koltuğuna kadar çoğu yeri doğadan alınıp elden geçirilip kesilip biçilip süzülüp belki başka meteryallerle karıştırılıp başka formlara bürünmüş şeylerdir.

bu gün bilim adamları bizim bitki diye bildiğimiz kopardığımız ezdiğimiz yapraklar dalların çiçeklerin bile stress oranı olduğunu ortaya çıkardılar yani bitkiler de bile stress var stress yapıyorlar.. yani onlarda da bir hayat bir sezgi var. bitkilerde varsa arabada niye olmasın oda senin sürüşüne göre ona bakmana göre sana bir karşılık vericekdir iyi yada kötü..

kesinlikle katılıyorum, ayrıca onunla konuşuyorum,kızıyorum bazen,seviyorum bazen,velhasıl birbirimizi seviyoruz,içine oturunca huzur buluyorum,belliki o da huzurlu hiç bir sorun yok şu ana kadar,bakımlarını yapıyorum tabiii...

Geri