OPEL LPG + 2 yıl garanti!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan emrastra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
BRC 1800 dü, bunun 2350 olmasının sebebi opel in aracı garanti dışına çıkarmaması. Yılda 20bin km civarı yaptığımı düşünürsek taksidini ödediğim 10 ay içinde kendi amorti edecek.

Ama hala kesin kararı vermiş değilim

yılda 20 000 km yaparsan olabilir tabi bide yakışına göre ne kadar yakıyoki senin araç? benim araç 250 falan yakıyodu şimdi jant lastik aldım 17'' bide hava filtresi var 400 e yakın yakıo hatta geçiyo bile diyebilirim çok çabuk amorti eder kendini tüp ayda 1 bin km falan yapıyorum.

jant o kadar etkılemez. hava fıltresı senı gaza getırıyor sende gazlıyorsun. sonuc 35+ kuruşlar. bence o fıltreyı sok. lpg yı de tak. ve rahatla. ama 1000 liraya takılan lpg de sorun yaşayınca lpg öcüdür yorumları da yapma :D

1000 liraya takıcağım lpg atiker bi sorun olacağını sanmıyorum kuzende var 2004 astra njoyda hiç sorun yaşamadı bugüne kadar hava filtresiyle alakası yok çünkü hiç basmadım çok sakin yavaş kullandım bayramda 100 ü geçmedim bile diyebilriim çok fazla şehir içi kullandım sadece lastikleri takmadan önce filtre vardı zaten etkilememişti bu kadar

Walla eğer jantın yuvarlanma ölçüleri orjinalden farklı ve taban çok genişse yakıtı etkiler.

Şu an tüketim 10-10,5 Lt civarı. Özellikle Astra nın 5.1lt sinden sonra çok geliyor.

orjinal lastikleri vardı 185 65 15 olması lazm orjinallerin şuan 205 45 17 oldu normalde normal lastiklerden 1'' büyültülürmüş ben 2'' büyülttüm bakalım düzelir inş. yada lpg şart sen zaten 2 katına çıkmışsın abi ama insignaya biniyosan benzinide düşünmemen lazım :)

1000 liraya takıcağım lpg atiker bi sorun olacağını sanmıyorum kuzende var 2004 astra njoyda hiç sorun yaşamadı bugüne kadar hava filtresiyle alakası yok çünkü hiç basmadım çok sakin yavaş kullandım bayramda 100 ü geçmedim bile diyebilriim çok fazla şehir içi kullandım sadece lastikleri takmadan önce filtre vardı zaten etkilememişti bu kadar
merhaba arkadaşım bende iki yıl önce astrama lpg taktıracaktım bana da atikeri çok övdüler hemde fiyat olarak ben zavolli taktırdım iki sene önce 1300tl atikeri 1000 ila 950 tl ye takıyolardı benden sana tavsiye atikeri arabanı seviyosan taktırma çünki iki arkadaşımda atikeri söktürüp zavolli taktırdı bu denli iki üç kuruş ucuz diye atikeri tercih etme ben iki senedir zavolli kullanıyorum her hangibi sorunla karşılaşmadım iki yılda sadece bikere gittim oda bakım için hı bide tavsiye bu iş markaylada bitmiyo montajı gerçekten bilen ve anlıyan birine yaptırman gerekir benden tavsiye

benimde 2 kuzenim kullanıyo biri hyundai accent de biri astra n joy da 2004 model ikiside çok memnun astrayla 2500 km yol yaptım süper hiç bi sorun yok arabada hem ucuz hemde kaliteli gördüğüm ve kullandığım araç sonuçta. zavolli yi dduydum ama hiç araştırmadım.

benimde 2 kuzenim kullanıyo biri hyundai accent de biri astra n joy da 2004 model ikiside çok memnun astrayla 2500 km yol yaptım süper hiç bi sorun yok arabada hem ucuz hemde kaliteli gördüğüm ve kullandığım araç sonuçta. zavolli yi dduydum ama hiç araştırmadım.
Bence Zavolli kullanıyorum. Taktırdığım usta BRC'de takıyordu o kadar para vermeye gerek yok deyip Zavolli önerdi. Sorun yok 3 yıldan fazla oldu.

Walla eğer jantın yuvarlanma ölçüleri orjinalden farklı ve taban çok genişse yakıtı etkiler.

Şu an tüketim 10-10,5 Lt civarı. Özellikle Astra nın 5.1lt sinden sonra çok geliyor.

Benım vectrada 15 Lt yakıyordu ş.ıcı turbo araca göre hıç fena degıl şenınkı bence benzınle devam et:)

Geri