OPEL LPG + 2 yıl garanti!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan emrastra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sevinen arkadaşların düşüncesine saygı duyuyorum,ama ben üzüldüm.lpg hoşuma gitmiyor.

Lpg pek sevilmiyor ama maalesef araçlarımız için vazgeçilmez oldu....Keşke hep benzinle kullanabilsek.

Opel'in kullandığı lpg'yi , o kadar para verip taktırmam.sıfır km araçlarda garanti saglıyormuş...!! Yaaaa ben sıfır araba alıcak param varsa yakıtını'da düşünmüşümdür.2009 model araba alıp , lpg düşünmek ......:(

Opel'lerimizi , bmw,honda ve hatta mersedes'in bazı modelleriyle karşılaştırıyoruz....bmw ve mersedes'e lpg takınca eleştiriyoruz...Opel'in fabrikasyon lpg üretimini beğeniyoruz...

Modelli araçlar için söylüyorum...o kadar para verip araç alıcaksam...alırken düşünürüm yakıtını...çok yakan araç alıp lpg düşünmem...fabrikasyon üretimleride beğenmiyorum....:cool:

Arkadaşlar ben lpg yi çok araştırdım gerçektende en iyi marka Landirenzo gibi duruyor. izmir ve manisa bayileri ile görüştüm 1600 tl / 12 taksitte anlaştım. cuma taktırıyorum. Landirenzo Omegas..

Ankara Opal bayisinde, 1300 TL / 10 taksitle Landirenzo sistem yaptırdım, şu ana kadar hiç bir problem yok. Garanti kapsamında yapıldı. Tüketimim 13-14 krş (ortalama ş.içi,ş.dışı) civarında. Tavsiye ederim

neden anti LPG ?

Geri