opel neden kötüymüş???

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan rıza_71
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Temiz astra sizi üzmez Saglam özel servis bulcan yagi suyu koy devam 2 senedir arka amortisör patlak ha bugun degişcez ha yarin halen devam 2005 den beri biniyorum cok sukur büyük birşey karşilaşmadim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Araba insanı üzmez usta üzer bunu unutmayın :) bir tane ve işini düzgün yapan ustanız olduktan sonra sorunlar olsa bile nokta vuruşu yapar işi bitirirsiniz

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

o konusanlarda keske sizin gibi mantıklı açıklamalar yapsa keske, bakımlı temiz bi astra bulursam beni üzeceğini sanmıyorum

temizini bulun ve kendi içinize sinecek şekilde alır almaz tüm bakımlarını düzgünce yaptırın...sonrasında sorun çıkarsada yapacak birşey yok kader diyeceksiniz... kul yapısı sonuçta... sıfırında bile arıza olabiliyor bazen...

Valla Opel kotu mu bilmem başka arabam olmadı ama vectra bden Astra h ye geçtim b kasanın duruşunu dti motor performansını hala özlüyorum

Siz Astra g diyorsunuz bence hata yapıyorsunuz

Sent from NOKIA Lumia 1520 using Tapatalk

Genellikle kötü referans gösterenler üç guruba ayrılıyor;
Birinci grup, sıfır araç alıcıları. Bu grup "70.000 TL lik araçtan uzay aracı hassasiyeti bekleyenler" grubu. Bunlar asfalttan gelen sese, silecekten gelen sese, koltuğu hareket ettirirken gelen sese, klima yönlendirme düğmesini çevirirken gelen sese, yoldaki çukurlardan geçerken çıkan sese takarlar.
İkinci grup, ikinci el araç alıcıları içindeki "35.000 TL lik arabayı 25.000'e aldım heyoo" grubu, bu gruptakiler "ya bu araç neden emsallerinden bu kadar ucuz, bir bit yeniği olmasın" diye düşünmez, bu arkadaşları genellikle alım-satımdan sonraki ilk haftada yağ yakma, yağa su karışması, conta yakma, LPG'de çalışmama gibi problemlerle sanayide görürüz.
Üçüncü grup, "avcılar", kulaktan dolma hikayelere bayılır bunlar. İtibar etmemek, bir çay ısmarlayıp onlar çayı içerken uzaklaşmak lazım.

İyi bakılmış, temiz bir Opel alım sırasında nispeten daha pahalıya mal olsa da kullanımda üzmeyecektir. Alacağın aracın şimdiden hayırlı olması dileğiyle.

Şu da bir gerçektir,opel saat siz bomba gibi bir arabadir....nerde Nezaman ne yapacağı belli değildir....
Opel servis sahipleri bile ac kalmak istemedigimiz için kesinlikle opel diyorlarsa var bi hikmet bu ışte....

herkese iyi geceler, son bir kaç gündür konu açtım sürekli açıkcası pek tatminkar cevaplar alamadım. Ben kayseride yaşıyorum neden bilinmez burada opel pek sevilmiyor, ben astra g alacağım diyorum etraftan hep tepki çekiyorum. yok yağ yakar, yok kalas gibi, yok alman tofaşı vs.... gibi benimde buna çok kafam bozuluyor artık. alacağım araba 2. arabam olacak aranızda benden çok daha tecrübeli arkadaslarımız var, bana bu konuda biraz bilgi verirmisiniz çok bunaldım artıkkkk[/QUO

mekanik donanım olarak araçlardan cok anlmassam da ergonamik olarak araçdan anlamdıgımı söyleye bilirim. opel küçüklüğümden beri bir efsane olup gözümde hep ust sınıf bı araba ıdı 3 ay once ople sahıbı oldum hala kullanıyorum. sıze tavsıyem bulundugunuz yerın cografı ozellıklerı onemlı bence:;) ne gıbı dersenız bende aracda gelen en ufak cıtırtı patırtıya karsı ınanılmaz duyarlılık var eger yasadıgınız sehır parke tasları ıle yapılmıs yollardan olusuyorsa bı opelde yuksek ses muzık dınlemeden aracda rahat edemezsın aracdan cok fazla metal aksam ve plastık aksam sesı algılarsın.( arac 2012 olmasına ragmen yasıyorum) yakıta gelınce bence cokda fazla ve yoran bı yakıt tuketımı yok benım aracımın o yonden yerden yere vurulmaz. dıger bı artısı opelin bence her zaman bı karısma getırısı mevcut. sonucda prestıjı olan bı alman. sonuc olarak eger sese duyarlı çıtırtıda sınırlenen tıkırtıda isyan eden bı yapınız varsa opelden uzak durun derım. gerısıne ıse opel deger :)

Geri