opel ömrümü yedin yeminle

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ndipi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
http://www.arabalar.gen.tr/yeni-astra-artik-lpgli-h4361.html

Yukarıda verdiğim adres için de artık opel lpg sistemli astra satacak. Benim bu konudan anladığım opel demek istiyor ki yav kusura bakmayın motor yapmayı beceremedik araçlarımızın motoru benzin manya bize sizi gaza getirelim demişle pes....

Bunda ne var ki? LPG'li satmak demek biz motor yapmayı beceremedik demek mi oluyor?

Bunda ne var ki? LPG'li satmak demek biz motor yapmayı beceremedik demek mi oluyor?
Bana göre aynen öyle oluyor. Çünkü bu lpg taktık demekle ellerinde olan eski teknoloji tükenmiş motorları satma stratejisinden başka bir şey değil. Neden yeni motor değil de lpg?

LPG fabrika çıkışlı olunca iyidir. Aslında çok güzel bir yakıt olmasına rağmen bizim ustalar (!) sayesinde millet illallah etmiş durumda. Adam gibi orijinal LPG sistemli bir Astra'ya yok demem.

lpg li astra bence uygun fiyatla satılıyor nadir abi ve sorunsuz olacağını düşünüyorum.tek problem insignia lpg de benzini fazla tüketiyordu u da öyle olur tahmin ediyorum ama yinede iyidir 20 bin tl farklı dizel seçeneğiden iyidir

Benim bildim opel ise bak lpg taktık der fiyatını da daha pahalı ypar. O değildi bu araç üzerinde olan motorde değim olmaz ise bu araç 60 bin km sonra motor su koymaya başlar.

Varsayımları geçiniz bence. Yazdıklarınızın tutar yanı yok.
LPG iyidir. Heleki benzin bu kadar pahalı iken ilaç gibidir.
LPG sevmiyorsanız dizel alırsınız olur biter. Keyf sizin.

Varsayımları geçiniz bence. Yazdıklarınızın tutar yanı yok.
LPG iyidir. Heleki benzin bu kadar pahalı iken ilaç gibidir.
LPG sevmiyorsanız dizel alırsınız olur biter. Keyf sizin.

Buradaki mevzu o değil ki. Burada teknoloji sorun. Neden eski tip? Neden gelişmeyen teknoloji? Ve buna karşın 60 bin km sonra lpg de çortayı çeken bir motor.

opelin motorlarının böylesine çok yakması bence general motors un bünyesinde olmasından dolayı. adamların benzin sıkıntısı yok ki v8 dizele v8 benzinliye biniyorlar. belkide GM avrupaya yeterli bütçe vermiyor. Tabi bu konuda çok bi bilgim yok sadece ben böyle düşünüyorum.

Buradaki mevzu o değil ki. Burada teknoloji sorun. Neden eski tip? Neden gelişmeyen teknoloji? Ve buna karşın 60 bin km sonra lpg de çortayı çeken bir motor.

"AntiLPG" Nadir abi yine suçu yıkmış OPELE :D

100 bin üstü LPG ye binen var abi, motora anahtar vurmadan o nasıl oluyor...

Geri