Opel Rekord 2.0 Coupe İle takas ?

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya o arabayla berkay hiçbir kazancın olmaz adam 3000 tl lik arabayı saan 7 liraya itelemiş olacak. O arabadan sıkılıp satman da imkansız ne klasik araba ne ekonomik araba hiçbir esprisi yok..Hah rekord c coupe vardı onunla takas olsa direk al derdim..Bu arabayı almanı onaylamıyorum

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kadettin hiç değilse az cok piyasası var recordun son sahibi olmak istemiyorsan girme takasa.temz görünüyo gercekten ama ya satamazsan ya da öldüm fiyatına verirsen?

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorumlar için tek tek teşekkür ederim...
Anladığım kadarıyla mantık olarak alınmaz,keyif için yani son sahibi olmak için alınıp binilir(motor,yürür vs. sorunsuzsa) :)
Ben en iyisi birkez daha düşüneyim.Kadett'ten bıktım desem 6000 6500 liraya alıcı bulurum bu hali ile haklısınız.Rekord'a müşteri bulmak bile zor gibime geldi..
İşin açıkcası almak istememdeki sebep arkadan itiş olması :D 131,Taunus derken kadett e alışamadım :D

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş abiiiiiiii,Cengiz abiiiiiiiiiiiiiiiiiğ nerdesiniz :D

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Valla aracı seviyorsanız ve satmayacaksanız sağıyla soluyla oynarım ben bunu daha güzel yaparım herşeyini yenilerim ben bu arabaya aşığım diyorsanız alın yoksa 1-2 sene sonra satarım diye düşünüyorsanız almayın bence..zaten bu kadar yaşlı arabayı ancak meraklısı alır ki oda hurdaya çıkana kadar biner.yeri gelmişken vectra mı sadece a aksaya olan sevgim sonucu aldım,ona sahip olmak için 2005 lancer plus sattım.peki bunu satar mıyım?çok zorrr...

Son düzenleme:

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş abi kayıp :D tatil yapıyor herhalde!
yanlış hatırlıyor olabilirim, sanki bu rekordun bahsi daha önce geçmişti, sıkıntılı deniliyordu.

Can_517

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
berkay tip itibari ile tam senlik.