opel vectra cdx'e atiker kit

blueformen1981

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam herkese.
Aracım 2001 model opel vectra 2.0 cdx.Üzerinde ecotech marka kit var ve ben memnun değilim.tesisatı sıkıntılı ve regülatör - beyin arızalı olabilir.Aracıma atiker safefast kit taktırmak istiyorum.Sıkıntılı olur mu ?
Teşekkürler...

blueformen1981

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Brc ve zavoli 1500 tl civarında.Geçen atiker'in yetkili servisine gittim.Atiker'in safefast modelini çok önerdi ve birçok opel vectra'ya montaj yaptıklarını ve sıkıntı olmadığını söyledi.Parça olarak da atiker brc ye göre daha ucuzmuş.Brc nin de yerli olanı varmış.

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara da iseniz Mocan a uğramanızı tavsiye ederim. Öğünç Bey ve Can Bey sorularınıza cevap verecek ve aklınıza takılan şeyler açıklığa kavuşacaktır. İşçilikleri de çok kalitelidir. BRC bildiğim kadarıyla ithal dir.

BRC- Zavoli -Pirins kitleri orijinal ambalajında görüp kalitesi konusunda biz son kullanıcılar bile rahatça fikir yürütebilir.

Vakitiniz varsa en güzeli yerine gidip gözünüzle kitleri ve montajı görmektir.

www.mocanotogaz.com.tr

the_boss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker servislerinin müşteri çalma politikası haline gelmiş BRC 'ye yerli malı şeklinde bok atıp ATIKER taktırmaya yöneltmek. Bu yaptıklarını şiddetle kınıyorum.

Kendi ürününüzü satarken hiç bir zaman başkasının ürününe çamur atmayacaksın kardeşim.

Git gönül rahatlığı ile BRC taktır, ha ATIKER SAFEFAST kötü mü ? Hayır, kötü değil. Kullanılır mı ? paşalar gibi :) bakınız: ben..

Sen gene de bok atan yere taktırma, namusuyla iş yapan birini bul, hem sana ileride aynı şekilde doğru düzgün servis hizmeti verir. Çünkü bu iş, taktırdım bitti şeklinde bir olay değil malesef..

Kolaygelsin

SYG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
safefast serisini bilmem ama benim eski aracımdaki atiker kit bana arabayı sattırmıştı.İşin en kötü yanıda atiker servislerinin ilgisizliği ve genel merkezlerinin servislerinden bi haber olması.Orası yapamadıysa diğer servisimize gidin tarzı saçmalamaları vs beni bezdirmişti.Brc kullanmadım ama çok samimi arkadaşım 4 yıldır kullanıyo çok memnun ve bakımlarını aksatan ters araç kullanan birisidir.bence 300-500 fazla verip brc veya muadili bir marka taktırmak ilerisi için daha mantıklı olucaktır.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2008 den beri aracımda atiker takılı çok memnunum sadece geçen ay sıcaklık ve basınç sensörünü değiştirdim 80 tl ye

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ucuz sistem alıyorsunuz,sonra da sisteme ait yansanayi yerli parçalardan bahsediyorsunuz.1600 1700 e tam orjinal bir brc taktıracagınıza 5-6 yıl sorun çıkarmadan bineceğinize. Kaza yapınca yakacak zırt pırt arıza çıkaran sacma sapan işçiliğe ve standart dışı malzemeye kendinizi emanet etmeyin