Opel Zafira Kulubu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan rifaz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
buralardayım Kenan ım bilgisayarda sorun vardı ve güzel kızım( ZEYNEP NAZ ÖZKAYA ) 22 haziran itibariyle ailemize katıldı onun telaşı ile yaklaşık 20 gündür bilgisayara el sürmüyorum şu anda işyerindeyim herkese selamlar kazasız belasız cezasız sürüşler diliyorum kendinize iyi bakın paylaşıma devam....

Cengiz abi hayırlı olsun yeni küçük zafiran güle güle kullan....

Şenol abi geçmiş olsun umarım çabucacık iyileşirsin...

Emrah abi sende hoşgeldin memlekete umarım hoş vakit geçirirsin herkese selamlar sevgiler....

Alper allah analı babalı büyütsün. Mutluluklar dileyeyim size. Geçmiş olsun dileklerin için teşekkürler.
Sabahtan beri arabayı ovalıyorum. Ağaçtan bir şeyler damlamış üzerine araba çil çil olmuş. Normalde ( çok olmadığı zaman ) ıslak mendil ile çıkartıyordum ama o kadar çok ki parmaklarım ağrıdı artık. Bende gidip pasta ve cila aldım. Hava biraz serinlesin pasta cila çekecem zafiye. Bu arada ıslak mendil ( poposil - alkolsüz olacak ) zift ve bu ağaç öz suyu gibi lekeleri çıkarıyor arkadaşlar.

Vatana Millete hayırlı bi evlat olur inşallah.
Allah analı babalı büyütmek nasip etsin...(buralp41:) )

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim İNŞALLAH hayırlı ve sağlıklı bir evlat yetiştiririz hem bizlere hemde vatanına bağlı ve yararlı bir insan olur....

Alper Abi, Allah Analı Babalı Büyütsün..
Hayırlı Evlat Olarak Görmeyi Nasip Etsin..
Sağlıklı Sıhatli bir Ömür Geçirmesini Diliyoruz, Yeğenimizin..

Saygılar..

Allah analı babalı büyütsün, sağlık sıhat versin.;)
benim minik zafi için (mitsubishi space star)iyi dileklerde bulunan tüm arkadaşlara teşekkürler. İnşallah abisini aratmaz.:D Metin kardeşim şşşt tamam.

Geri