Opel Zafira Kulubu

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet birde işin o yanı var. 70 - 80 bin tl istediğin araçta dünya kadar opsiyon listesi var. Navi bile opsiyon olarak geliyor ki fiyatı 50 - 55 bin olsa anlardım opsiyon olmasını ama şu anda anlamsız bir fiyat ve donanım politikası.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zafiranin yeni modeli kendini asmis ama haberiniz ola:D. gecen pazar opelin showrom undaydi.kapisi kapaliydi disardan baktim birdaha gidemedim ama tamaman farkli ne icten de distan bizimkilerden cok farkli baktigim model 1.4 turboydu 30.000 euro civaridi.

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün aydın-istanbul arası mesafe katettim,feribot çalışmadığından körfezden olandık mecbur,aydından çıkarken depoyu fulledim ve bursa çevreyoluna geldiğimde artık depo boşaldı,2 kere benzinden gaza geçirdim toplamda 5 km daha gitti lpg ile sonrasından bi daha ellemedim,aldım benzine öyle gittim bi müddet,gazın bittiği yer 420 km,boşaldıktan sonra ilk fullediğim yerde ise 40,65lt aldı,aşa yukarı 40-42 lt tank kapasitesi sanırım,
ama zafiyi sonuna kadar eşya ile doldurduk,arka tekerlek biraz çamurlaktan içeri girmiş :),arka 2 koltuğu yatırdık full eşya,sadece şöför dahil 3 koltukta gidiyoz :)
lastikleri ön 32 arka 35 olarak bastım
hızımız ise 110-120 aralığı, yani 100 kmde 10 lt gaz harcamış araba,bu değer normal mi acaba :) sizde durum nedir ;)

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar.
Bence bu koşullarda normal bir tüketim. Gerçi ben lpg kullanmıyorum ama az çok etrafımda kullananların tüketimi ile düşündüğümde normal hatta iyi bile diyebilirim. (Bu yük durumu için söylüyorum bunları.)

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın yol bilgisayarında benzin ortlama değeri 7,9 lt diyordu hız olarakta 93 gösteriyordu sanırım :)

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün aydın-istanbul arası mesafe katettim,feribot çalışmadığından körfezden olandık mecbur,aydından çıkarken depoyu fulledim ve bursa çevreyoluna geldiğimde artık depo boşaldı,2 kere benzinden gaza geçirdim toplamda 5 km daha gitti lpg ile sonrasından bi daha ellemedim,aldım benzine öyle gittim bi müddet,gazın bittiği yer 420 km,boşaldıktan sonra ilk fullediğim yerde ise 40,65lt aldı,aşa yukarı 40-42 lt tank kapasitesi sanırım,
ama zafiyi sonuna kadar eşya ile doldurduk,arka tekerlek biraz çamurlaktan içeri girmiş :),arka 2 koltuğu yatırdık full eşya,sadece şöför dahil 3 koltukta gidiyoz :)
lastikleri ön 32 arka 35 olarak bastım
hızımız ise 110-120 aralığı, yani 100 kmde 10 lt gaz harcamış araba,bu değer normal mi acaba :) sizde durum nedir ;)

tüketim normal, bende 42lt ile 450 km yol yapmıştım. araç 5 kişi + bagaj dolu idi.
9.3lt/100km

selamlar