Opel Zafira Kulubu

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

erol korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar, aranıza yeni katıldım. 5 yıldır opel zafira kullanıyorum. şimdiki aracım zafira 2.0 turbo opc. herkese keyifli forumlar, kazasız belasız sürüşler diliyorum.
Aramıza hoşgeldiniz. Keyifli forumlar dilerim. Ayrıca forumdaki diğer
arkadaşlara selamlar ve iyi günler dilerim.

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boyutunu bilmemde ben ocakta değiştirdim servisten 97 tl para ödedim :D

zafira yazımı bugün aldım krom olarak deil çıtalar gri renkte,sahabı parayı kıyıp krom taktırmamış galiba :) 30,5 TL cik. OPC Line yazısı vardı onuda almak istedim ama mal sahabı peder bey gerek yok bu yeter dedi ,onun fiyatı 45 tl onun için :D

sanayide tampon eklentisi için anlaştık 200 tl ye sökme-tamir-boyama-takma yapılacak 3 gün sürecek,herşey bitince bi kaç resim atarım buraya ;)
32ytn.jpg

yapmak istediğim olay da bu,hoşuma gitti :)

32yvf.jpg

Son düzenleme:

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:tesk: dostum,sökmesinler diye caponlasak mı :sopa:
ayrınca bizim silecek kollarının ucu bu muz tipi sileceklere uymuyor diye biliyorum,eski G kasa arabama bu 3-5 liraya muzlardan alıp takardım ama bunun uçları için ben sanayiye gittim buna göre var mı diye adam buna muz takılmaz servisten orj takacaksın dedilerdi ondan:)
çok taksitli ödersen pahalıymış gibi gelmiyo ayrıca :sulanma:

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:tesk: dostum,sökmesinler diye caponlasak mı :sopa:
ayrınca bizim silecek kollarının ucu bu muz tipi sileceklere uymuyor diye biliyorum,eski G kasa arabama bu 3-5 liraya muzlardan alıp takardım ama bunun uçları için ben sanayiye gittim buna göre var mı diye adam buna muz takılmaz servisten orj takacaksın dedilerdi ondan:)
çok taksitli ödersen pahalıymış gibi gelmiyo ayrıca :sulanma:

Bu arada Süleyman abi demişim ama benden küçükmüşsün:)

Eski araçlara uymuyor onların silecek uçları eski sistem ama bizimklerin orjinali muz silecek, o sebeple bu sileceklerin bizim araçlara uyması gerekiyor diye düşünüyorum.Şansımı deneyeceğim.
Taksit işi sıkıntı:)