opelcilerin dikkatine 2

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan osman76
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

osman76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yeni kasa astraların düz vitesimi yoksa triptonik vitesimi tavsiye edersiniz triptonik vitesler arıza veriyo diyenler var bu konuyla ilgili tavsiyelerinizi yazarmısınız saygılarımla.:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

osman abicim verim benim arabayı sana ömürlük kullan düz vites kafana göre takılırsın daha sıfır

Şahsi fikrim manuel vites almanız yönünde easytronic ile hiç ugrasmayın

anladım hakan bey ama işte uğramamı gerektirecek sebebler çok mu külfetli acaba erkan bey araban maşallah kara yılan triptonik sebebi eşiminde rahat kullanabilmesi saygılar.

easytronic kullanıcılarına sorarak en dogru bilgiyi öyle alabiliriz sanırım.Herhalde yardımcı olacaklardır.

Ben otomatik kullanıcısı olarak kesinlikle triptronik tavsiye ederim. Millet olarak bir düz vites sevdası tutturmuş gidiyoruz neymiş kafamız rahat olacamış. Allah Allah... Onlar arıza yapınca manueller arıza yapmıyor mu? Ayrıca Bilinçli ve düzgün bir kullanımda o vitesleri bozmanız manueli bozmanızdan daha zor. Ben kaç kez hareket halindeyken vites attım en ufak bir şey yok. Ayrıca bu araçlarda otomatik vites değişimi bozulur ve çalışmaz hale gelirse sürüşe manuel olarak devam etmek mümkündür. bu bilgi kılavuzda var. Benim 2000 otmatik astram kaç kişideki manuel hastalığını iyileştirdi sayamıyorum bile. Güvenlik mi bu araçlar düz viteslerden çok daha çabuk kalkış yapıp yüksek hızlarda çok daha kısa mesafelerde durular. konforunu söylemeye gerek yok tek el ve tek ayakla kullanıyorsunuz. kesinlikle triptronikten şaşmayın

Son düzenleme:
Geri