Opel'den Toyota'ya...

JOSEFGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence hiç bulaşma opelle yola devam et ben bi kez oturdum para çokomelde olsa opelle devam edeceğim

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toyota iyi araba arkadaşlar o kadarda değil şehir içi kullanımda opelden daha iyi diyebilirim konfor bakımından en azından çukurdan geçtiğimiz zaman küt diye bir ses gelmiyor :) 2011 corsada gerçi biraz yumuşamıs süspansiyon muhtemelen astradada yumuşamıştır ama toyota şehir içinde gayet iyi ama görünüş bakımından yeni astranın yanından geçemez...

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araştırdığım kadarıyla auris astradan daha zayıf bi yol tutuşa sahip. hiç kullanmadım ama nerde araştırsam insanlar astranın arkasına yerleştiriyorlar. hatta h kasanın bile gerisine koyuyorlar. ama bu demek değilki yolda durmuyor, buz patenindeki gibi kayıyor. o da illa yol tutuyor ama performans anlamında yol tutuşta astraların gerisinde. ha ama şu varki 1.4 d-4d motorlar 1.3 cdti'lardan daha ataktır, daha performanslıdır. o paraları verecekseniz astra j'nin iç tasarımı da dış tasarımı da bence auristen daha iyi. tamam motorları sorunsuz nerdeyse, uzun ömürlü. ama günümüzde kaç kişi aracının ilk sahibi olupta 150.000'i devirip satıyor (normal aile kullanımında, şirket araçları olarak değil).

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
yol tutuş demişken Astra'daki watt bağlantısını da unutmamak lazım:)

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Toyota nın en sevdiğim yanı bozuk yollarda içeriye kütürdü, patırdı vermiyor olması.

memduhbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aurisi bir defa kullandım şehir içinde kullanım kolaylığı bakımından astradan daha iyi
fakat 100 kmden sonra kesinilikle astra derim.astra ayağı yere gerçekten sağlam basan bir araba. auris HB kasa olmasına karşın bence kesinlikle spor yada spor görünümlü bir araba değil. bu kasayı alanlar buna dikkat ederler
arkadaşım bence en iyisi git mutlaka test et araç sana ilk 5 dakikada genel özellikleri hakkında bilgiverir. ona göre karar ver derim beğendiğin aracı al gülegüle kullan

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Toyota nın en sevdiğim yanı bozuk yollarda içeriye kütürdü, patırdı vermiyor olması.

Evet bugun test etme şansım oldu süspansiyonu gayet başarılı geldi bana...En azından astra h kasadan daha iyi ama evet yol tutuşu ve kavrayışı biraz zayıf kalıyor.Konsollarda açıkçası opel kadar başarılır değil.Yalnız digital göstergeler arabada "al beni" der gibi yüzünüze bakıyor.

toyota iyi araba arkadaşlar o kadarda değil şehir içi kullanımda opelden daha iyi diyebilirim konfor bakımından en azından çukurdan geçtiğimiz zaman küt diye bir ses gelmiyor :) 2011 corsada gerçi biraz yumuşamıs süspansiyon muhtemelen astradada yumuşamıştır ama toyota şehir içinde gayet iyi ama görünüş bakımından yeni astranın yanından geçemez...

J kasayı yarın deneyeceğim resimlerini de atarım inşallah. Test aşamasından sonra karar aşaması var :)

araştırdığım kadarıyla auris astradan daha zayıf bi yol tutuşa sahip. hiç kullanmadım ama nerde araştırsam insanlar astranın arkasına yerleştiriyorlar. hatta h kasanın bile gerisine koyuyorlar. ama bu demek değilki yolda durmuyor, buz patenindeki gibi kayıyor. o da illa yol tutuyor ama performans anlamında yol tutuşta astraların gerisinde. ha ama şu varki 1.4 d-4d motorlar 1.3 cdti'lardan daha ataktır, daha performanslıdır. o paraları verecekseniz astra j'nin iç tasarımı da dış tasarımı da bence auristen daha iyi. tamam motorları sorunsuz nerdeyse, uzun ömürlü. ama günümüzde kaç kişi aracının ilk sahibi olupta 150.000'i devirip satıyor (normal aile kullanımında, şirket araçları olarak değil).

Hocam yorumunuz için teşekkür ederim.:cool:

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelle devam inşallah... =) Araç alındı =)